SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dropset - pytanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 18 lat Na forum 42 dni Przeczytanych tematów 18
Hej!

co myślicie o dropsecie w kazdej serii?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7007 Napisanych postów 12176 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2221737
Siemka, zalezy w jakim celu chcesz go wprowadzić, do jakich ćwiczeń , w jakim okresie i czy jest w ogóle sens ;p To by trzeba było wszystko brać pod uwagę ;) Wiesz nie ma odpowiedzi super albo do niczego, zależy właśnie od celu. W każdej serii to raczej słaby pomysł wg mnie ale przykładowo w jakiś izolacjach pod koniec treningu żeby dopompowac jeszcze więcej krwi. czy w okresie redukcyjnym jak waga nie idzie to taki drop set może też się sprawdzić jako pogłębienie lekkie deficytu kcal ;) tak więc widzisz nie ma jednej odpowiedzi. Na bank nie w każdym ćwiczeniu ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 18565 Napisanych postów 28434 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 833754
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, chcesz stosować dropsety w każdym ćwiczeniu, w każdej serii? Przecież to totalny bezsens. Nawet w jednym ćwiczeniu w każdej serii to słaby pomysł. Takie techniki specjalne nadają się na ostatnią serię, już typowo na dobicie. Z pewnością Twój pomysł nie wpłynie na lepsze przyrosty, a tylko momentalnie doprowadzi do przetrenowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 16964 Napisanych postów 129525 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1448104
Jak w każdej serii ? Chyba w każdym ćwiczeniu ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocenka planu

Zdrowie