SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga siatkarek do Pekinu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10256

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Wszystko było w tym meczu. Kapitalne widowisko. Szkoda tylko, że przegraliśmy

No, ale cóż trzeba powalczyć w maju.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Kurde

szkoda jak nie wiem

mecz bardzo dramatyczny ale i piękny
szkoda tylko, ze nie z happy endem

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
- Nie wiem, dlaczego jest nam tak ciężko na tę olimpiadę pojechać. Dajemy z siebie wszystko, całe serca, ale nam się nie udaje. Podobnie było cztery lata temu. To jest jakieś przekleństwo - powiedziała Katarzyna Skowrońska-Dolata po porażce w finale turnieju kwalifikacyjnego siatkarek do igrzysk olimpijskich w Pekinie.
- Miałyśmy ogromną szansę. W pierwszych dwóch setach nie układało nam się, ale w trzecim pokazałyśmy Rosjankom, że jesteśmy groźne. W czwartym secie walczyłyśmy o każdą piłkę i udało się. W tie-breaku prowadziłyśmy, jednak w pewnym momencie coś się zacięło. Każdy nasz atak był blokowany przez rywalki. Kiedy wreszcie się podniosłyśmy, było już za późno. Jestem pewna, że gdyby ten set był grany do 25 - to my byśmy wygrały - powiedziała polska atakująca.

- Nie wiem, dlaczego jest nam tak ciężko na tę olimpiadę pojechać. Dajemy z siebie wszystko, całe serca, ale nam się nie udaje. Podobnie było cztery lata temu. To jest jakieś przekleństwo. Ale co mamy zrobić? Będziemy walczyć do ostatniego momentu - zapowiada Katarzyna Skowrońska-Dolata.

Źródło: Onet

Jak ja Cię Kasiu rozumiem Walki im odmówić nie można, szkoda mi ich bardzo

Zmieniony przez - wikt w dniu 2008-01-21 00:20:54

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Ja też do teraz nie mogę się pogodzić z tą przegraną.


Oby tylko nasze dziewczyny za bardzo nie uwierzyły w to przekleństwo, bo szansa na szczęście cały czas jest i trzeba sie będzie w maju znowu zmobilizować i zagrać o wszystko. W takiej formie jaka była w Halle majowy turniej powinny wygrać bez problemu, oby tylko nie straciły wiary w awans.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Atakująca siatkarskiej reprezentacji Rosji Natalia Kulikowa przyczyniła się w niedzielę do porażki Polek w przedolimpijskim turnieju w Halle. Wszystko wskazuje, że za rok będzie mogła występować już tylko w zawodach dla... mężczyzn!
Świadczą o tym nie tylko wyraźnie męskie rysy zawodniczki. Sama zawodniczka ma być poważnie zainteresowana zmianą płci w ciągu najbliższego roku - takie rewelacje przekazał z Niemiec korespondent "Przeglądu Sportowego".

Tajemnicą poliszynela jest jednak, że Kulikowa w ostatnich latach wyraźnie się zmieniła. Nosi wyłącznie męskie ubrania i chce, by ją nazywano Maks. Natasza ma zresztą taki pseudonim wśród kibiców Samorodka, komentujących wydarzenia na internetowym forum klubowym.
W oficjalnych wywiadach z Kulikową temat nie istnieje. Zawodniczka opowiada o sporcie, klubie z Chabarowska i zaletach gry w reprezentacji Rosji. Pytana, co będzie robić po zakończeniu kariery, zdradza plany życiowe: - Na pewno nie zostanę trenerką - stwierdziła na łamach "Sowietskiego Sportu". - Po odejściu z siatkówki chcę rozkręcić własny biznes.

I już wiadomo, co to będzie. Natasza albo zajmie się interesem związanym z samochodami, albo otworzy... salon piękności.

Więcej w "Super Expressie"



Kurva, to jest niesprawiedliwe, przegraliśmy z mężczyznami.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Wyobraź sobie, że podczas oglądania meczu, to samo stwierdziliśmy z cyganem, że u Ruskich chłopy grają

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Ja już na poprzedniej stronie, dzień przed meczem rozszyfrowałem Kulikovą.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Czyżbyś miał jakieś przykre doświadczenie z nią związane?

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Osobistych to na szczęście nie.

Ale nadal boli mnie ten przegrany finał.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
No bo już myślałem

Nie ma co rozpamiętywać, przed nami jeszcze jedna szansa i trzeba ją wykorzystać. Na pewno siatkarki się lepiej od siatkarzy zaprezentowały i na tą chwile to one mają większa szanse na awans do Pekinu

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie spodnie na narty?

Następny temat

Program na wyskok..

WHEY premium