SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drabinka - jakie cwiczenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
yo mam takie pytanie: zamontowalem se w pokoju drabinke robiona przez sasiada i przeze mnie dokonczana... robilem sobie na razie cwiczenia typu podciaganie, brzuszki wiszac [nogi do gory sie podnosi wiszac na rekach] i oczywiscie zwykle brzuszki wkladajac nogi pod najnizszy szczebel ale brakuje mi troche cwiczen na inne miesnie - uznalem ze za malo urozmaicone sa moje cwiczenia i potrzebuje czegos jeszcze. co radzicie? dobrze by bylo jezeli podalibyscie troche cwiczen na sile bo sadze ze takie najtrudniej na tymzrobic - bardziej to idzie w wytrzymalosc - ewentualnie co do tego brac i jak czesto robic na tym caly zestaw... pracuje teraz troche na budowie ale jeszcze cwicze w pokoju [na budowie: obok stawiamy drugi dom - mniejszy ale jednak dom]. tak dla jasnosci: mam 17lat. zdjecia swojego nie dam ale jak cos to moge zrobic zdjecie samej drabinki.

Breathe
1And2And3And4
ThenYouGotta
Breathe

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
Coś sie uparł tak na te drabinki? Spróbuj np. treningu domatora to napewno da ci więcej, na samych drabinkach dużo nie zrobisz.

/pzdrawiam

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
jw
na treningu domatora lepiej wyjdziesz

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
ale co zrobic jak juz mma te drabinke? sie nie zanosi na razie zebym mial cos innego

Breathe
1And2And3And4
ThenYouGotta
Breathe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Jeśli chcesz zrobic trening na siłe na drabince, to musisz chyba ją wyrwać ze ściany i rozszarpać na kawałki Truche ciężkie bedzie wykonanie drugiej serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2015 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18472
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
Jak grochem o ścianę. Trening domatora (praktycznie nie potrzeba sprzętu) + to co tam robiłeś na drabinkach. Tu masz linka http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

/pozdrawiam

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
hmm moze zaczne od razu cwiczyc prebijanie sciany golymi piesciami? ciekawe czy to by poszlo w sile czy wytrzymalosc, chyba w to frugie co? :D

Breathe
1And2And3And4
ThenYouGotta
Breathe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Lepszy DOMATOR jak koledzy radzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
ok dzieki za tego domatora - jak myslicie brac cos do tego czy po prostu dobra dieta - sa wakacje wiec mam wiecej czasu niz zwykle to bede trenwal i sie boje ze moga byc duze braki w organizmie poza tym ktos mi chcial ruskiego mietka tanio sprzedac :P

Breathe
1And2And3And4
ThenYouGotta
Breathe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Za ruskiego miętka podziękuj, a najpierw poczytaj o diecie, później bedziesz myślał czy trzeba bedzie ją uzupełniać.Dobra dieta powinna wystarczyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prening brzucha Oceniajcie

Następny temat

trening domatora

WHEY premium