SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drętwienie kończyn na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1491
Witam, Panowie zawsze jak jestem na bombie z testosteronu to drętwieją mi kończyny np jak siedzę przy kompie i położę na coś nogi to po niedługim czasie czuję że jest już zdrętwiała, prawie codziennie buzę się w nocy ze zdrętwiałą którąś nogą wtedy zdejmuję ją z łóżka i spuszczam na podłogę (jak noga jest niżej od ciała to wszystko wraca do normy) czym to może być powodowane ? jak nie jestem na bombie to tak się nie dzieje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
U mnie pomaga magnez.
U Ciebie nie wiem, wychodzi tu na zaburzenia minerałów w organizmie.
Tak mi się wydaje.

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2014-02-05 00:28:31

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Też tak mam ale w dużo mniejszym stopniu. Nie mam pojęcia z jakiego powodu. Teoretycznie zestaw witamin dostarczam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1491
Bardzo możliwe że powodowane jest to brakiem magnezu bo czasem też drżą mi mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
No to chyba faktycznie ten magnez bo mi też drżą mięśnie. Jutro lecę do apteki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 274 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12921
tez wlasnie mam podobnie , dretwieja mi rece i nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
problemy z krążeniem moga być,tutaj bym na to stawiał.
Pilnować ciśnienia,profilaktyki (acard) kręcić aero,dieta warzywa i owoce

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15847
U mnie czasami tak sie dzialo z rekoma dalem Mg+B6 i spokoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1491
u mnie zawsze dolne ciśnienie jest za niskie (czyli rozkurczowe) byłem rok temu u kardiologa ale powiedział że wszystko mam na swoim miejscu i jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4109
biegaj, bierz magnez, jedz tłuszcze omega-3 i po miesiącu minie, tylko jestem ciekaw jak pójdzie Ci bieganie na bombie:P
Jeśli słabe krążenie możesz to łatwo sprawdzić siadając w rozkroku i opierając się łokciami o nogi lekko je przygniatając wtedy powinny zdrętwieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6722
ja na winie miałem problem z rekami...brałem aniamal paka omege zma nie pomoglo....czytałem że mała ilość niacyny może to powodować...:) ja tam się przemęczyłem nie odstawiłem mimo tego:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl + gino

Następny temat

pomocy zlamany palec

WHEY premium