SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek rozporowy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Siema
Dojechal do mnie drazek i tak sobie mysle - srubka 0.50, futryna drewniana... Najpierw wiertlo 0.35/0.40 czy wkrecamy srubki od razu? :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Mój jest na samym rozporze bez śrubek. Jeśli nie robisz wymyków, odmyków, wagi tyłem to do samego podciągania Ci wystarczy, choć raz mi zjechał drążek i na kolana poleciałem przy podchwycie, ale żyje, teraz mocno zaciśnięty.. Ja co prawda robię wymyki i inne akrobacje na drążku z samym rozporem(bez śrubek), najwyżej usłyszycie o mnie w gazetach i będę sławny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Nie utrzyma sie na samym rozporze :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
No tak, bo drewniana, ale nie wiem jak z wierceniem, niech się inni wypowiedzą, bo ja futryny nigdy nie wierciłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzuc zdjecie drazka jaki kupiles do drewnianej futryny, najlepiej ze strony sklepu w ktorym kupiles.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Tu masz linka do Allegro klik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój rozporowy wytrzymuje bez śrub back levera i inne pierdoły ;P Tylko trzeba mieć dokręconego mocno, aż powbijanego lekko w futrynę.. (również mam drewnianą.)
Warto zabezpieczyć go śrubami itp.. nigdy nie wiadomo, a już 3 razy poleciałem na kolana za to, że po prostu głupotę zrobiłem podciągając się w stronę, w którą się odkręca ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Fajnie fajnie. To 0.35 czy 0.40?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym chyba dal 0.35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Ok dzieki ;) Jak cos to mam jeszcze 1 futryne xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzeźbę w domowych warunkach.

Następny temat

Ból łokci przy k2 (Metoda Olivier Lafay)

WHEY premium