SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek do podciągania w domu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 303
Witam, zastanawiałem się nad kupnem drążka do podciągania w domu. Zastanawiam się jednak nad rodzajem, kumpel mi mówił że rozporowy niesie ze sobą ryzyko kontuzji w razie obsunięcia, a jeśli chodzi o taki na stałe to mógłbym go u siebie zainstalować praktycznie tylko nad drzwiami do pokoju, z tym, że nad drzwiami mam również skrzynkę z korkami od całego mieszkania (po drugiej stronie, w przedpokoju) i boję się, że wkręcając go w ścianę mógłbym uszkodzić jakieś przewody i zniszczyć instalację lub co gorsza porazić się prądem. Co robić w takiej sytuacji? Może jest jakiś sposób sprawdzenia położenia przewodów? A może zaryzykować i wziąść drążek rozporowy? Obecnie ważę około 75kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30603 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270679
fakt, rozporowy może się obsunąć.
W okolicach skrzynki z bezpiecznikami nie próbuj wiercić,dla własnego dobra.
Jak sprawdzić gdzie idą przewody? Są ogólnodostępne detektory, najprostszy typu fazer 767 lub fazer 777 są stosunkowo tanie ale nie mialem jeszcze okazji ich testować, wiec nie powiem jaka jest ich skuteczność(kupie sobie zaniedługo to powiem). Są też droższe detektory np niebieskie boscha, te są niezłe. Testowalem u siebie ale cena jak dla mnie zaporowa. To bardziej dla kogoś kto żyje z elektryki a nie dla amatora.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 303
A w razie gdyby udało mi się taki detektor od kogoś pożyczyć - ściana działowa w bloku z płyty da radę utrzymać? Gips to to nie jest, ale ma dokładnie grubość framugi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30603 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270679
z jakiej płyty?
ściany działowe nigdy nie są grube,bo nie ma takiej potrzeby. Zgodnie z nazwą ma dzielić a nie utrzymywac kondygnacje

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Mam najtańszy drążek rozporowy jaki znalazłem na allegro i wisi już od 3 lat - nie obsunął się nawet o centymetr. Jesteś ode mnie cięższy o jakieś 10 kg, więc nie sądzę, żeby to była jakaś znaczna różnica. Także no ja bym wziął rozporowy, który zresztą i tak pewnie będzie miał opcje zamontowania na stałe w razie gdyby jednak jakimś cudem się obsunął.

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 303
QUEBLO
z jakiej płyty?

No wielkiej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30603 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270679

chodziło mi o materiał,ale mniemam że beton tak?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 303
Na to wygląda :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu + bieganie + odżywki

Następny temat

Plan Treningowy do Oceny + Kilka Amatorskich Pytan

WHEY premium