SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek HD2 i wycena sprzętu

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 975

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4823


Troche źle wyciołem ale widać najważniejsze.Są 4 dziurki na całej tablicy do montowania na ściane a powino być 8 To jakaś wada fabryczna i podlega reklamacji??czy wszystko jest w porządku ?? nie przeszkadza mi że są 4 dziurki ale chodzi mi o wytrzymałość,nie zmniejszy się ?A co do montażu to kołki 10x80 wystarczą na ściane z pustaka??

I jeszcze w następnym tygodniu planowałem kupić sprzęt Kelton HEAVY zestaw Tryton VII+ Kelton stacja na nogi HZ3+2x20kg,2x10kg,2x2,5kg. Bardzo prosiłbym o wycene sprzętu + przesyłki.Prosiłem o wycene na gg lecz nie uzyskałem odpowiedzi

Zmieniony przez - franek521 w dniu 2010-01-13 01:06:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
u mnie to samo jest sa tylko 4 otwory a na stronie firmy sa 8 widocznie jednak robia 4 ale wytrzymalosc jest ok przykrecilem i trzyma sie dobrze ;) nie ma obaw wytrzyma na pewno najwieksze wkrety jakie mozesz uzyc to 10 mm grubosci.

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Franek521 Montuj śmiało , mnie na pewno nie prosiłeś o wycenę jeżęli chcesz mogę wycenić Tobie sprzęt proszę maila albo zapraszam na gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Poszło na maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4823
Duda wielkie dzięki za wycene
Kelton rękawice FITNESS(skóra+bawełna) zapomniałem je dodać do wyceny to porostu +14zł ? I te rękawice zmniejszą ból dłoni podczas podciągania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Franek521 Rękawiczki tak są bardzo potrzebne na siłowni tylko nie realizuj zamówienia jak chcesz zamówienie to zrobię nowe ponieważ tamto jest tylko do wycen i cały czas jest zmieniane ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztanga Keltona

Następny temat

Prośba o konsultacje odnośnie sprzętu + prośba o wyceńe

WHEY premium