SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek !!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60
Witam.

Potrzebuje pomocy!

Chodzi mi o podciąganie na drążku. Jakie ćwiczenia pomogły by mi się przygotować do podciągania na drążku? Nigdy nie podciągałem się na drążku więc nie zrobię żadnego powtórzenia a bardzo potrzebuje się podciągać ponieważ rekrutacja na akademię.

POLAND

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
podciaganie z partnerem tj. kolega trzyma cie za nogi, i tym samym sie troche podpierasz o niego
podciaganie w ktorym pomgasz sobie nogami, np masz krzeslo pod drazkiem
negatywy- po prostu wskakujesz na drazek i opuszczasz jak najwolniej cialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
https://www.sfd.pl/Co_zrobić_żeby_się_wiecej_podciągać_na_drążku_-t524243.html 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3443
Zależy ile masz czasu ;p Proponuję na początku wzmocnić się pompkami, potem łatwiej Ci będzie z tym https://www.sfd.pl/Co_zrobić_żeby_się_wiecej_podciągać_na_drążku_-t524243.html .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Oprócz tego, możesz robić izolacje w postaci uginania ramion/przedramion z hantlami, ponieważ mocny chwyt, przekłada się na łatwiejsze podciąganie. Do tego bicek, też jest mocno angażowany przy podciąganiu, głównie gdy chcemy się podciągać głową ponad drążek.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domowy

Następny temat

Co pod ciezary w domu?

WHEY premium