SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drżenie mięśni

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
co jest powoden drżenia mięśni , skurcze i rozkurcze (np.barki, triceps , szczególnie mięśnie nóg , dolne partie ud przy kolanie. tak jakby sie je szybko napinało i rozluźniało - ale to dzieje się zamoczynnie , czy to może niedobór magnezu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Mi pomogła dodatkowa "suplementacja" magnezemz wit. b6 (Magne B6 konkretnie.) Spróbuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Aspar / Aspargin.
Spróbuj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
wydaje mi się że to jakaś pamięć mięśniowa , z 6 miesięcy temu tak "konkretnie" ćwiczyłem na siłowni i miałem szybkie efekty "katowałem" mięśnie i ładnie efekty szły , może mięśnie to pamiętają i chcą żeby znów je tak ostro poćwiczyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Chyba mylisz pojęcia

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
dlatego napisałem "jakaś" bo nie wiedzialem jak "to" nazwać , a wiem co to pamięć mięśniowa heh luz

Zmieniony przez - user_85612 w dniu 2008-04-05 14:20:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2197
Postanowiłem odświeżyć temat. Otóż mam ten sam problem. Od jakiegoś czasu (może od miesiąca), systematycznie drżą mi mięśnie a to ramion, barków, nóg itd ale najczęściej powieki. Wchłaniam regularnie jedną tablete 500mg mleczanu magnezu+b6 przed snem, jednak większej poprawy nie zauważyłem. Może to nadmiar czegoś, bądź brak innej witaminy lub za mała dawka? Proszę o odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
ogólnie to też stres czyści magnez z organizmu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o przetłumaczenie na język laika.

Następny temat

Jaki stabilizator wybrać?

WHEY premium