SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drętwienie Nadgarstków przy siadach ze sztangą

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2711
BPL-G
Mateusz4949
ja nawet bez sztangi jak ściągne łopatki i skieruje łokcie za siebie i do góry to zaczyna się mi po 30 sek mrowienie, bez ciepłych zimnych dłoni, nie jest to przez nacisk sztangi a wykręcenie rąk w stawie barkowym które zwężają dopływ krwi więc myślałem że autor ma podobnie, wtedy wystarczyło by zmienić pozycję sztangi i dłoń na niej ale możliwe że przyczyna jest inna


ale ja nie twierdze że to przez nacisk sztangi, a ruch który opisałeś u siebie to między innymi jeden z testów przy tak tzw. zespole górnego otworu klatki piersiowej (TOS) i autora bardzo możliwe że przyczyna jest podobna dlatego właśnie powinien skonsultować się ze specjalistą
Ja mówię ,że nie mam żadnych zwyrodnień ,jak już to może słaba mobilizacja w tej obręczy. Najlepiej jakbyście wysłali zdj gdzie dokładnie opierać sztangę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546


na zdjęciu powyżej jest dość dobrze zobrazowane , ale jak jest problem to trzeba się nim zająć a nie zmieniać ćwiczenie


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 28/08/2017 20:04:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2711
No ew nie wiecie do kogo mogę się z tym udać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Do fizjoterapeuty / osteopaty , daj znać skąd jesteś może będę mógł polecić kogoś sprawdzonego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2711
Okolice Kalisza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wysłałem namiary w wiadomości prywatnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
zimne dlonie/palce to objawy reynolda moze cos z krazeniem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Uczucie zimnych dłoni / palców mogą być objawami naczyniowymi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2711
Pisałem wyżej ,że nie mam zimnych palców. Jak to brzmi w ogóle ? Problem to by był jakbym wyszedł na -30 na golasa i bym nie miał zimnych palców ^.^ Chłopaki nic z krążeniem nie mam i jeszcze raz BPL dzięki za kontakt. To co zauważyłem to jak spinam lędźwie bo chłopaki na siłowni zauważyli ,że w dolnej fazie ruchu puszczam plecy jak spinałem odpowiednio to objaw był znacznie słabszy i zrobiłem serie bez problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
AlpejskieMleko
Chłopaki nic z krążeniem nie mam i jeszcze raz BPL dzięki za kontakt. To co zauważyłem to jak spinam lędźwie bo chłopaki na siłowni zauważyli ,że w dolnej fazie ruchu puszczam plecy jak spinałem odpowiednio to objaw był znacznie słabszy i zrobiłem serie bez problemu.


Spoko, technika oczywiście ma znacznie ale też jakby wszystko było ok to od razu nie pojawiałby się dolegliwości bólowe
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bolące Kolano

Następny temat

tłuszcz czy rozciągnieta skóra?

WHEY premium