SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek kelton

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3718
Witam, chciałbym kupić ten drążek:

http://allegro.pl/hit-kelton-home-drazek-giety-do-sciany-hd14-i2162339328.html

Ale niestety w tym zestawie nie ma kołków do przyczepienia drążka do ściany, jest możliwość by na życzenie kupującego panowie z keltona dołączyli do tego drążka kołki (oczywiście wiem, że będzie to kosztowało jakieś grosze więcej). Jak myślicie? Może podpowie mi jakiś przedstawiciel keltona?

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
a ze tak zapytam, co to za problem kupić sobie w sklepie 6 kołków czy 4?

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
kołki kup sobie samemu... zależnie od tego jaką masz ścianę..

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3718
Chciałbym od razu mieć najlepiej kołki w zestawie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
z tego co wiem to nigdzie nie ma w zestawie, sam kupowałem drążek z Marbo a kołki musiałem kupić osobno, a z tego co wiem, to jak w jakiś zestawach są kołki, to i tak użytkownicy wymieniają je na większe, bo te co są w zestawach to badziewie. Ja swój mocowałem na kołki 10x100 i śruby 6x120 i jest git

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 211 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14111
kołki nie są drogie, wiec taniej cie na pewno wyjdzie jeżeli sam je kupisz .

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości."

"Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?"

"Większości łatwiej ignorować prawdę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
a czy mocując drążek do sufitu nie robią się pęknięcia?? i czy to będzie bezpieczne ?

Zmieniony przez - scarface96 w dniu 2012-03-08 21:46:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5846
jeśli zrobisz to w prawidłowy sposób wszystko będzie ok
Zobacz jeszcze na drążek naszej firmy masz w nim troszkę więcej chwytów http://www.marbo-sport.pl/marbo-home-drazek-prosty-do-sciany-120cm-4-chwyty-d005.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 664 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1946
Witam;)
Jestem przekonana, że samodzielnie najlepiej dobierzesz kołki do montażu, w związku z tym że dokładnie wiesz do jakiej powierzchni będziesz montował sprzęt Keltona;)

Kelton HOME drążek gięty do ściany HD14 - jest warty zakupu :)
Gdybyś jednak potrzebował drążka z większą ilością uchwytów zerknij na naszą nową promocję!!!!
Wiosenne roztopy !!!!
Kelton HOME | Drążek do sufitu HD9


http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/6/143

Super promocyjna cena i transport 0 PLN!!!!
Czekamy na kontakt!!!
Pozdrawiam
Ewa


Zmieniony przez - Kelton EL w dniu 2012-03-09 16:08:28

Ewa Lasota - Specjalista ds.sprzedaży. Skontaktuj się ze mną
tel: 609490896
gg: 3515016
e-mail: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strych podłoga / a duży ciężar ?

Następny temat

Sauna spalanie tłuszczu, rzeźba.

WHEY premium