SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dostęp do dopingu

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9450

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
zgadzam sie tylko abonenci majacy powyzej 2500 LWA i 5000 LPA oraz przynajmniej pol roku stazu moga wchdozic do dopingu

A tak serio to to ze mozna tam tylko z abonem to dobry pomysl wiecej osob wysle smsa, a z tego MAteo dostanie kase ktra wyda na nowy samochod lub forum Doping to jest inny dzial od wszystkich, wiec mozna by tak zorbic, ale wiadomo jak to jest z tym forum pelno pomyslow a i tak nic si enie dzieje

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja sie nie zgadzam. Niektórzy zakładają tyklo po to konto zeby cos napisac w dopingu i po co im abonament ? A poza tym syf by się robił bo by zaczeli w innych działach dawać posty o dopingu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
a posty byly by kasowane i po problemie. Ja zalozylem swoje konto tylko po to zeby cos napisac w dopingu ale poczytalem reszte spodobalo mi sie i zostalem a koksu nadal nei wzialem

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
Posty bylyby przenoszone do dopingu jak to ma miejsce teraz a autorzy byliby informowani ze odpowiedz znajda w dziale doping po uprzednim oplaceniu abonamentu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Aleks Ty to masz głowie

IMO:

-Dostęp do dopingu only 4 abonenci
-Stworzyć dział doping 2 ponieważ w dopingu 1 nawet jeśli wprowadzone zostanie ograniczenie tylko dla abonentów to i tak znajdą się d****e pokroju iu-666 itp.

Uważam ,ze po takich zmianach poziom merytoryczny odnotuje powazny wzrost !! i nareszcie będzie można podyskutować na konkretne tematy.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
niestety powazne posty zawierajace przydatne informacje gina wsrood rzeszy prowokacji i tematoow zakladanych przez baranoow nie potrafiacych korzystac z wyszookiwarki
dlatego tez popieram te idee!

Zmieniony przez - miśkov w dniu 2005-02-21 19:07:36

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
to nie pytania sa glupie tylko odpowiedzi
mam na oku kilku delikwetnow i jezeli to sie nie zmieni
to niestety poleca bany bo posty = zero merytoryki
niech wezma sobie to do serca, ktorzy tylko potrafia cisnac beke i walic glupimi zarcikami nie majac w ogole pojecia o dopingu
niech potem nie bedzie placzu jak ktos bedzie mial locka

to piaskownica i nadszedl czas by pozbierac grabki i zrobic porzadek
moja propozycja jest taka by wzmocnic grupe moderatorow
przemyslcie to.. najbardziej aktywny dzial
do tego na prawde odpowiedzialny
wnosze o wsparcie
chetnie popre Donia, Aleksa, Micena, Młodego oraz wasze rozsadne propozycje
pomoc ze strony moderatorow innych dzialow tez by sie przydala
tyle o terazniejszej sytuacji

licze, ze cos sie zmieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 881 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11156
Jakas selekcja osob wypowiadajacych sie w dziale doping powinna byc.Jest kilka osob ktore maja wiedze w tym dziale od ktorych mozna dostac fachowa rade.

ALe o wiele wiecej osob albo nie umie korzystac z wyszukiwarki albo uslyszalo cos od jakiegos kolegi i pisze jakies bajki nie stworzone.Dzial doping powinnien byc niedostepny dla wielu osob ale co sie zrobi.

Na chwile obecna kazdy moze z niego korzystac.Wydaje mi sie ze najgorsze moze sie stac jak jacys kozacy beda pisali ile to oni nie wzieli a nie sa jeszcze pelnoletni a drugi czytajac to bedzie probowal mu dorownac spisujac sobie jakies glupoty i wknacajac konskie dawki.

W dziale dopingu powinna byc jakas selekcja.Jestem ZA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
"to piaskownica i nadszedl czas by pozbierac grabki i zrobic porzadek "
pięknie powiedziane...prowadź Wodzu!
az sie wzruszyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
edit:zoonk pomylilem posty

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2005-02-22 01:44:46

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Już nie wiem jak mam to zrobić

Następny temat

Nowy dział - Praca ???

WHEY premium