SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dorsz w pesto z batatami z pieca by makrosięzgadza

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika Moderator
Ekspert
Szacuny 356 Napisanych postów 411 Wiek 36 lat Na forum 362 dni Przeczytanych tematów 13927
Z tego co wiem, większość Prawdziwych Dzików ;) preferuje po treningu prawdziwe jedzenie a nie białko w prochu. Nie powiem, mnie też czasem zdarzy się wypić izolacik ale jednak wolę porządną szamę.

Dziś wjechał...

Dorsz w pietruszkowo-koperkowo-bazyliowym pesto z batatami.

Pesto możecie zrobić z czego zielonego chcecie. Ja użyłam mrożonej natki pietruszki - około 5 łyżek - śmiało możecie użyć świeżej. Do tego łyżka mrożonego koperku i 3 łyżki liofilizowanej bazylii. Może być suszona lub świeża. Do tego dodałam sól, pieprz, trawę cytrynową i łyżkę oliwy z oliwek. Wszystko zblendowałam. Ta porcja wystarczy mi na dwa razy.
Filet z polędwicy dorsza umyłam i osuszyłam. Skropiłam dobrze sokiem z cytryny i grubo nałożyłam pesto. Na wierzch dałam plasterki cytryny. Polędwiczka ważyła 200 gram. Tak przygotowaną rybę odkładacie na min 1h.
Frytki z batata.
Obieracie batata, myjecie i osuszacie. Ja miałam 150 gram.
Kroicie w grube fryty. Włóżcie do jakiegoś pojemniczka. Do tego łyżka oleju. Polecam z Kujawskiego smakowe. Ja użyłam ostrej papryki
Do tego tymianek, rozmaryn, pieprz i sól i wszystko dobrze wymieszać.
Jeśli chcecie upiec wszystko na jednej blaszce to rybę włóżcie w korytko - ja zrobiłam z folii, żeby woda z ryby nie podlała batatów.
30 min w 200 stopniach i gotowe.

Kcal całej porcji 400kcal. B36 T15 W30

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

5
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 6714 Napisanych postów 68327 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 907689
wygląda bardzo apetycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 356 Napisanych postów 411 Wiek 36 lat Na forum 362 dni Przeczytanych tematów 13927
Banan
wygląda bardzo apetycznie

Dobrze, że na jutro mam drugą porcje :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7168 Napisanych postów 6267 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 294685
apetycznie? obłędnie kto by pomyślał, że dorsza można inaczej zrobić niż na parze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
DJ_DoDo
apetycznie? obłędnie kto by pomyślał, że dorsza można inaczej zrobić niż na parze

Mam nadzieję, że jeszcze wiele razy Was zaskoczę i odczaruje rzeczy oczywiste ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1037 Napisanych postów 2259 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 252158
makrosięzgadza
DJ_DoDo

Mam nadzieję, że jeszcze wiele razy Was zaskoczę i odczaruje rzeczy oczywiste ;)

Dorszyk bajka
Liczymy na to i uwaznie sledzimy
1

"Kto przestał być przyjacielem to znaczy, ze nigdy nim nie był..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 8455 Napisanych postów 110302 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1350182
Polędwiczki z dorsza już zakupione, normalne ziemniaki tyle samo czasu piec ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
anubis84
Polędwiczki z dorsza już zakupione, normalne ziemniaki tyle samo czasu piec ?

Z doświadczenia wiem ze dłuzej. Zalezy od ziemniaka i mocy piekarnika. Min 40 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8455 Napisanych postów 110302 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1350182
To najpierw dam ziemniaki a potem rybę, ale skubańce podgotuje z 5-10 minut
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Boom

4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17810 Napisanych postów 243120 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1278075
Anubis wyszło super widze
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koktajl oczyszczający - pytanie

;