SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 373147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 34564
Dziękuję wszystkim za miłe słowa - pisanie takich relacji to czysta przyjemność ;)

Sylwia - Wiem, wiem - ale nic nie poradzę, że się do tego Dudek tak przyzwyczaiłam. Będę się starała przestawić Pani Ogórkowa;)

Markoto - Wszechkategoria to to samo co OPEN ;)

Seba- I bardzo dobrze, prawidłowo - tak trzymaj ;)

Issana - Najbliższa impreza to PP - wpadasz?:)

Adam - Ach to Twoej bystre oko widzę, że wszystko wyłapie. Podziękowanie wpadło w ręce Tomka więc należy do nas :D
Tak, dokładnie o tą butlę 5 L mi chodzi. Co do ciasta to w moim też trochę masła siedziała aczkolwiek chyba nie tyle co u Seby ( dokładnych proporcji nie znam więc się nie będę wypowiadać) - u mnie była to kostka margaryny czyli 250 g ;)
Jemy takie cuda raz na jakiś czas więc kto by sobie składnikami głowę zawracał ( no chyba, że ktoś planuje zjeść pół blachy to co innego):D

Patrycja - Dokładnie o to chodziło, też uwielbiam tego typu słodkości ;)

Tomek - Ja słyszałam, że to jest tak : Im więcej jesz tym lepiej śpisz:D

Matkoto - wcale nie był wielki, blacha keksowa ;)

Julczik - Ty nie czekaj kolejnego roku tylko organizuj czas na najbliższe zawody jeszcze w tym roku, ewentualnie na początku następnego ;)

Iccana - Bez przesady, wystarczy, że zrobisz w większej blaszce i... ktoś inny nas wesprze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 3923 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 433868
W moim też było tylko 250 g masła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 34564
SebastianMielecki

A coś jeszcze prócz niego?
Poza tym hola hola moja blacha była nieco większa od Twojej także proporcje na jeden kawałek rozkładały się zupełnie inaczej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10688 Napisanych postów 45197 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57796
Doris warto było czekać relacja jak zawsze ciekawa i miła dla oka
Nawet nie wiesz jakiego miałam stresa, że ten omlet Ci nie posmakuje i bedzie siara

Adam z ciasta nie tknęłam nawet jednego płatka! taka byłam twarda

Seba Twoje ciasto było megaaa

Jeszcze raz powiem, że cieszę sie że mogłam tam być i Was wszystkich poznać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Amber nie wiem czy coś takiego jest w ogóle możliwe bo ja jestem raczej wszystkożerna ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 3923 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 433868
Doris.K
SebastianMielecki

A coś jeszcze prócz niego?
Poza tym hola hola moja blacha była nieco większa od Twojej także proporcje na jeden kawałek rozkładały się zupełnie inaczej ;)

Za to moja blacha była wyższa

Herbatniki, cukier, mleko w proszku, cukier z wanilią i masło jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dobra Seba chyba nie ma sensu się spierać w tej kwestii - ciasto jedno i drugie było pyszne i na pewno nie dietetyczne :D Zniknęło w mgnieniu oka i na chwilę obecną jedynie wspomnienie po nim pozostało - ja już smaku nawet nie pamiętam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1967 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17778
Nie wiem czy mam większą ha ha A skoro nie pamiętasz smaku, to może wysłać Ci kurierem trochę ? Na święta robię sernik z krówkami i kajmakową polewą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Iccana
Nie wiem czy mam większą ha ha A skoro nie pamiętasz smaku, to może wysłać Ci kurierem trochę ? Na święta robię sernik z krówkami i kajmakową polewą

To na to przepis również poproszę. Mąż uwielbia serniki, ja krówki - trzeba to wykorzystać ;)
A kuriera możesz mi takiego co drugi dzień nawet wysyłać- na pewno się nie obrażę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1967 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17778
No dobrze, ale mam nadzieję, że będziesz odkładała wszystko na niedzielę, nie podjadając ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"