SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 1287 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14861
Ja nie mam pepki, ale za to mam tego pingwina z koszulek zielona fajna

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 9580 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 34564
Dzień dobry wieczór. Jestem po czicie więc ledwo widzę, że szczęścia na oczy :D

Dziś 11/01/2015 także..... WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !
Mam nadzieję, że pomagaliście wrzucając co nieco do puszek !

JESTEM SZCZĘŚLIWA ponieważ udało mi się razem z mężem wylicytować ZŁOTĄ KARTĘ PRE- PAID PLAY.
Pół dnia siedzenia przed tv/pod tel na zmianę - jak na szpilkach BYŁO WARTO !
Mieliśmy iść do kina wieczorem no ale... Licytacja wygrała. Zamiast popcornu karmelowego wpadła jako 'nagroda' mała milka oreo

Oprócz tego pobawiłam się jak co tydzień trochę w kuchni. Trzeba w końcu zacząć pożytkować świąteczny prezent od męża w postaci książek rozwijających zdolności kulinarne. Tak też się stało.

Z rana na szybko przygotowałam naleśniki. Wciągnęłam 4 sztuki. Dwie z nutellą i dwie z twarogiem i brzoskwiniami.

Następnie ogarnęliśmy się i pojechaliśmy do męża rodziców - zostaliśmy zaproszeni na obiad - wiadomo, nie wypadało odmówić
Mąż zjadł chyba z KILOOOGRAM ziemniaków :D U mnie wpadły jedynie dwie łyżki i duuuży, piekny kotlet z piersi kurczaka.

Oczywiście nie wypadało jechać z pustymi rękoma, za kupionym ciastem również nie jestem więc na szybko w sobotni wieczór (około 23) wzięłam się za sernik na zimno z brzoskwiniami.

Po południu wróciliśmy do domu. Zamiast zamawiać standardową pizzę znalazłam między wieloma ciekawymi przepisami Pani Pauliny Stępień - przepis na PIZZE PIERÓG
Wyszła ekstra ! Nie jadłam lepszej, poleeeeeeecam serdecznie. Ciasto cieniutkie, chrupiące a nie tłuste/ zbyt mączne jak w wielu pizzeriach.
PUCHOTA!

Składniki na nadzienie:

W tym miejscu pozdrawiam Piotra - Szmexego - Ser piórko zdał egzamin - dzięx

Tak jak pisałam już wcześniej - na koniec wieczoru wpadła mała milka oreo.
W między czasie wpadło jeszcze kilka ciastek u teściów ( podczas wyczekiwania na obiad)

No i co.... To chyba wszystko ;)
Dzień zaliczony jako dzień WYSOKICH węgli. Jutro trening nóg i dzień niskich węgli, wysokich tłuszczy.

Laura - A no chyba co drugie dzień się ważę ;) Obserwuję jak rotacja na mnie działa Ciekawe co będzie jak się zacznie redukcja- aż strach pomyśleć
Sałatka z drugiego posiłku z czego? Przygotowywana z ogórków, papryki,marchwi, kapusty i cebuli, zawekowana na zimowe wieczory.

Seba- Twoja to wygląda jakby moją połknęła. Widzę, że nie tylko ja lubię misie

Amber- Oby było tych nowości jak najwięcej ;) Mój czit powyżej, ciekawe jak u Ciebie się zaczęło/ skończyło :)

Szmexy - Ja nie pęknę - martwię się jedynie o stringi. Najwyżej trzeba będzie zainwestować w nowe.

Julka- Pytasz o tą sałatkę meksykańską z tuńczykiem? Zrobię następnym razem foto puszeczki może. Z tego co pamiętam to jest tam 30% tuńczyka. Do tego kukurydza, fasola czerwona i... i nic więcej nie pamietam

Lara - Właśnie za chwilę startuję do wyra
A serio - to... Na dniach chcę się spotkać z trenerem. Mam nadzieję, że powoli zacznę coś redukować bo delikatnie męczy mnie obecna waga. Kila kilo mniej by się przydało. Nie wiem co ze mnie zostanie także wyjście w tym roku pod znakiem zapytania. Wszystko zależy od tego czy będzie na prawdę COŚ wartego uwagi do pokazania

Mariusz - No no, całkiem podobny do Ciebie

Na koniec - pozdrowienia od OPONKI - Mam nadzieję, że po redukcji w jej miejsce zawita chociaż MAŁY KALORYFER ;)

DOBRANOC ;)

Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-01-12 00:11:36

Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-01-12 00:14:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1815 Napisanych postów 3838 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 192141
Więcej tu nie wchodze dopóki nie skończe tych dwóch tygodni na ryżu bo ciężko wytrzymać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 2000 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22689
Czyli sałatka na "ciezkie dni" kiedy nie masz nic pod ręką? :D
Ja uwielbiam takie "proste" salatki :)

A jak takie ważenie ma się do ogólnego cyklu hormonalnego? Przeciez, przed ciota zbieramy wode, to może wpływać na dodatkowe kg na wadze. Nie wiem jak jest u Ciebie :) ja w okresie cioty wole ważenie i lustra omijać szerokim łukiem :@

A ta pizza to nie pieróg a CALZONEE! :D

Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2015-01-12 07:55:42

Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2015-01-12 07:57:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8935
lauraa96

ja w okresie cioty wole ważenie i lustra omijać szerokim łukiem :@

LOL!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12644
UNS-SUPPLEMENTS
lauraa96

ja w okresie cioty wole ważenie i lustra omijać szerokim łukiem :@

LOL!

Nie owija w bawełnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 9580 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 34564
Wikuś - Nie przesadzaj, przynajmniej jelita masz czyste !

Laura - Tak, sałatka po prostu na zimowe dni, kiedy świeże warzywa są średnio zachęcające.
Co do okresu i 'puchnięcia' przed nim to powiem tak - od kilku miesięcy niestety go nie mam aczkolwiek są okresy raz w miesiącu, że czuję się cięższa tak jakby on jednak był. Okres widmo? A to ciekawe
Jeszce w czerwcu/ lipcu był. Dołożyłam tłuszcze do diety, nic oprócz tego się nie zmieniło a jego brak. Czekam cierpliwie wierząc, że sam wróci. W przeciwnym wypadku będzie trzeba wybrać się na jakieś badania.
Z tego co mi wiadomo to nieregularność/ brak okresu jest jednym z minusów, które mogą się pojawić ale nie muszą u kobiet decydujących się na diety beztłuszczowe. U mnie co prawda taka dieta była stosowana dość dawno, no ale była.
Każda z nas jest inna więc nie zamierzam się bawić w prorokowanie co może być tego przyczyną.
Decydując się na ten sport trzeba liczyć się z pewnymi 'niedogodnościami'.

E tam- to pieróg, nie znasz się

TRENING ZROBIONY ! ŻYJĘ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22812
oglądałem pare razy kotlet.tv fajne przepisy :D aa gdzie ta opona no gdzie !? brak'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12644
Doris, a może w ciąży jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 1287 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14861
Doris fizycznie nie masz okresu, ale estrogen w tym czasie i tak idzie w górę, dlatego czujesz się cięższa i łapiesz wodę

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

Masa