SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 764 Napisanych postów 9812 Wiek 17 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 328365
Ja się jutro będę uczyć robić makowca :D
A ciasto snickers muszę spróbować, bo nigdy nie jadłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1967 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17778
Julczik jaki robisz , jaki ? z ciastem/bez ciastka /zawijany ? Pochwal się później , będę czekać na efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 764 Napisanych postów 9812 Wiek 17 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 328365
Mama zawsze robi zawijany, więc pewnie taki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 9580 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 34564
SOBOTA - DZIEŃ TRENINGOWY- BARKI, TRICEPS

MISKA: W nisko, B i T wysoko

1. OMLET - 45 g płatki owsiane, 50 g dynia, 80 g cukinia, 70 g białka jaj, 50 g białka jaj, 25 g Whey UNS, 15 g orzechy włoskie, 2 g kakao, cynamon, proszek do pieczenia, 2 g kakao

TRENING

2. 50 g makaron razowy, 130 g polędwiczki z piersi kurczaka, 120 g kapusta kiszona, cukinia, pieczarki z cebulką

3. J.W
4. 50 g makaron razowy, 35 g kazeina UNS, 30 g orzechy brazylijskie
5. 30 g orzechy brazylijskie

TRENING:

1. Wyciskanie sztangi z przodu (przed głowę) szeroko stojąc
1x15
3x6
2x12
1x25 (trzy podejścia)
2. Unoszenie hantla nad głowę stojąc w lekkim opadzie tułowia 3x10
3. Wypychanie złączonych sztangielek przed siebie z lekkim uniesieniem do góry na wysokość barków 3x10
4. Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej -pion 3x12
5. Unoszenie wyprostowanych ramion ze sztangielkami na bok/do przodu stojąc w pełnym opadzie tułowia 3x12
6. Unoszenie ketla wzłuż tułowia (tylni akton) 3x12

7. Francuskie wyciskanie sztangi za głowę leżąc 3x12
8. Prostowanie przedramion wysuniętych do przodu z drążkiem – szeroko 3x12
9. Prostowanie grzybków przy pomocy wyciągu górnego 3x12

CARDIO - 30 minut ;)

Wieczorem wzięłam się za kucharzenie ;)

Przyjemnego dnia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 1336 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8682
Jem śniadanie, także wchodzę do dziennika Doris XD i stwierdzam, iż Twoje jedzonko wygląda mega apetycznie :(

I jak tam rotacja kcal/BTW się na Tobie sprawdza :)?
Jaki masz wałek :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18076
Faktycznie apetycznie to wszystko u ciebie wyglada :) jak mnie dopada kryzys na redu to wchodze i najadam sie tymi zdjeciami ha ha ha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 9580 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 34564
Szmexy - Miło mi, że najprzyjemniejszą część dnia czyli poranek spędzasz przy moim DT
Co do rotacji to jestem jak na razie bardzo zadowolona. Dzięki temu, że w poszczególnych dniach jest np więcej T w diecie mogę sobie fajnie urozmaicać miskę. Waga strasznie się zmienia. Nastrój spoko - jest dobrze ;)

Wałek? Pytasz o ten na brzuchu czy ten do ciasta? Jeżeli masz na myśli ten drugi to... mam najzwyklejszy za kilka złotych :D

Eldomaly- Dziękuję ;) Ja też będę je na redukcji przeglądać ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10763 Napisanych postów 46612 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Wow Doris sporo masz tego pieczenia i same ekstra ciasta
Jak nastrój na rotacji dopisuje to doobrze - efekty też z pewnością przyjdą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 1336 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8682
Doris.K
Szmexy - Miło mi, że najprzyjemniejszą część dnia czyli poranek spędzasz przy moim DT
Co do rotacji to jestem jak na razie bardzo zadowolona. Dzięki temu, że w poszczególnych dniach jest np więcej T w diecie mogę sobie fajnie urozmaicać miskę. Waga strasznie się zmienia. Nastrój spoko - jest dobrze ;)

Wałek? Pytasz o ten na brzuchu czy ten do ciasta? Jeżeli masz na myśli ten drugi to... mam najzwyklejszy za kilka złotych :D

To racja, sam pamiętam jak miałem rotacje, można urozmaicać sobie michę bardziej :D
Jeszcze o inny wałek pytałem :P chodziło mi o Foam Roller :P czym się rollujesz :D
Jaki wałek na brzuchu ? ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jaki wałek na brzuchu? Wieeeeeeeeeeeelki, wieeeeeeeeeelka, piekna opona :D
Co do rollera to ma się bardzo dobrze, ostatnio po plecach wzięłam go w obroty i że tak powiem - dał mi wycisk aczkolwiek nie mam mu tego za złe- mało tego - chętnie wezmę go niebawem znów do rączek ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

Masa