SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradzcie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 760 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24102
Kurde chłopaki znowu mam problem.. trenuje 3xMT i siłka
Mam serce do walki, kocham ten sport i nadaje sie do niego :)
Wszystko od razu łapie, wystarczy mi pokazać i od razu to pamiętam :)

Najwidoczniej trener to zauważył i capnął mnie gdy szedłem między ludźmi i pyta sie mnie "a ty jedziesz na obóz?" spytał tylko mnie z grupki gdy szedłem do szatni.
Dużo starsi nie są też dla mnie problemem na treningach- no nie wszyscy ćwiczę tylko ze starszymi czasem nawet o 5 lat i jak słyszą że mam 15 lat to mówią że to niemożliwe że jak na 15 latka mam takie umiejętności. No troszke sie przechwaliłem wam

Mam 15 lat więc gdybym zaczął teraz trenować 5xMT bez siłowni to na pewno osiągnę coś w tym sporcie jeśli bd trenował cały czas.
Psychika jest już wyrobiona kiedyś jak miałem te 13 lat to sie bałem jak ktoś do mnie sapnął(zawsze starsi o rok-dwa) albo doszło do walki to pełny nieogar a teraz jestem mocno pewny siebie i starsi o 2 lata nie są problemem i nie boje sie starcia i myśle podczas takowego sparingu i myśle jak tu mocniej oddać jak gdzieś hapne miażdżąc przy tym sczęke (włącza mi sie to często na treningu )- wiadomo nie wiatrak tylko porządne-mocne ciosy
W tej psychice Pomógł mi trener ale w mniejszym stopniu, sam jakoś o tym zadecydowałem :) może że troche dorosłem bo 13 lat no to dzieciak w UJ- teraz też jestem ale już nie taki

A stażu troche mam w MT (13 lat treningi 2x w tygodniu jakoś 5 miescięcy,,,,przerwa,,,14 lat treningu 4-5x w tygodniu jakieś 6 miesięcy,,,,przerwa,,, i teraz lat 15 3xMT i 3xSiłka.
Przerwy były bo byłem głupi.. ;]
Teraz bardziej dorosłem i patrze na to z innej strony :)

No i trenowałem 5 Lat JUDO u mistrza europy ale to od 1 do 5 klasy podstawówki--6-7 medali.

I sam nie wiem.
Bo jutro mam zaczynać pierwszy trening 15 w HST ale? wychodzi że poćwicze tydzień pojechałbym na obóz po obozie tydzień na siłke i wyjazd na wczasy 11 dni i po nim wtedy już ok moge pakować ale wychodzi że z ponad miesiąc przerwy w siłowni i sam nie wiem.

Czy jechać na ten obóz i już po nim celować tylko w rozwijanie sie w MT.

Czy nie jechać, trenować jak kiedy 3xMT i siłka (o ile treningi bd w czasie obozu w siedzibie) i poźniej te 11 dni przeboleć na hantlach i znowu siłownia i 3xMT

Wiem że już pisałem ale mam w UJ duży dylemat

Zmieniony przez - Mandel w dniu 2010-06-15 00:16:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
jedz obozy to fajna sprawa 3 treningi dziennie mega zapie**rdol duzo sie nauczysz :) na silke bedzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
jedź na ten obóz, jest tylko raz w roku
na siłce jeszcze sie nazasuwasz

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2170
Też proponuje pojechać. Takie obozy to super przeżycie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Środek na rozciągnianie

Następny temat

PROBLEM...DUZY

Wiecej