SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradzać CZY NIE- oto jest pytanie? Dylemat.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a o czym tu dyskutowac...wszystko zostalo napisane przez Ciebie i 99 % się z tym zgodzi

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-10-06 13:25:48

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
racja racja, to nie cw proste i ciężkie są sprawcą kontuzji u młodych, tylko ich własne podejście bo np nie robią wogóle rozgrzewki - jak dla mnie zgroza, przeciez jak sie robi trica bez rogrzewki to stawy chca człowiekowi odpasc a oni mało że nie robią rozgrzewki to jescze 1 seria jest na 100% możliwości, druga na 120% z asekuracją itd. Takie treningi są zarezerwowane dla bardzo doświadczonych, ale oni rogrzewke wtedy robią i to jaką!

jak powiedział Koniu - niema sie co z toba nie zgadzać, bo to prawda.

pozdrawiam

--------------
bic (44)
wiek (20)
wzrost (180)

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
tak czy inaczej - wolne ciężary i podstawowe ćwiczenia górą, także doradzaj Knife co doradzasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 388
I po co ten cały teatrzyk? Panie knife, daj pan taki post na jakimś forum lekarskim a nie w tym miejscu. Wiadomo wszyscy będą ci tu przytakiwać. Nie masz żadnych kwalifikacji, żeby się wypowidać co jest zdrowe a co nie. Jak nic ci się stało to się ciesz. Z tym jest tak, możesz wiele lat ćwiczyć nic ci nie będzie, a może zdarzyć tak że złapiesz taką kontuzję że do końca życia się nie wyleczysz. Owszem, na maszynie też można złapać kontuzje ale wstawianie tutaj znaku równości z MC jest jak porównanie: tak samo można zginąć pod pędzącym pociągiem i hulajnogą lol. Na upartego łyżą od herbaty też da się zabić. Ty poprostu nie masz pojęcia o czym wogóle mówisz. Nie jesteś lekarzem więc nie możesz wypowiadać się na te tematy, hmm a może jesteś jakąś wyrocznią znającą prawdy ostateczne? Jak chcesz gadać takie bzdety to skończ najpierw akademię medyczną. Polecam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Heh widze ze doktUr wszedl na sale.

Zdego co mowisz to ja jestem przypadek cienzki bo cwicze cienzko odkad skonczylem 13 lat teraz stuka mi 20.
Knife gada madrze, a jesli ktos jest przewrazliwony na pk swojego zdrowia popada w paranoje to niech sie nie zapisuje na silownie, to nie sport dla osob ktore nie bede cwiczyc bo za 50 alt moga ich bolec plecy.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
pilot84: a co powiesz na teze ktora wystawie: "kazdy ma prawo wypowiadac sie na jaki temat mu sie podoba"?

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
owszem, na maszynie też można złapać kontuzje ale wstawianie tutaj znaku równości z MC jest jak porównanie: tak samo można zginąć pod pędzącym pociągiem i hulajnogą lol. Na upartego łyżą od herbaty też da się zabić. Ty poprostu nie masz pojęcia o czym wogóle mówisz.


o co ci wogole chodzi bo cos biadolisz a nikt nie wie o co ci biega a zdanie wyzej potwierdza to... kazdy ma swoj rozum i tyle, przy cwiczeniu klaty tez moze ci ciezar spac, dlatego przy MC jest pas i podstawe stanowi odpowiednio dobrany ciezar sam wiem po sobie ze jak przeholowalem z ciezarem to plecy mnie bolały teraz daje mniej i jest dobrze bo czlowiek uczy sie na bledach i jeszcze lepiej ich nie popelniac czytajac te forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 388
Jak już wspomniałem wszyscy będą mu przytakiwać bo chorzy siedzą na innym forum hahaha. Panie Lepper(szczuplin) znowu widzę takie bezsensowne porównanie, wyciskanie <=> MC. Przecież tego nie da się nijak porównać. I znowu przytoczę hulajnogę i pociąg:) bądźmy poważni. Podam przypadek jednego typa, dość drastyczny ale niech będzie na początek i taki:
https://www.sfd.pl/temat188250/
Coby nie mówić, szaleniec!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
pilot84- skoro mc jest zly to co jest dobre?

wyciskanie na plaskiej gdzie moze nas ciezar zarbic? przysiady?

To sa komunaly rownie dobrze mozesz sobie plecy rozwalic podnoszac karton w placy.
Sa d****e ktorzy cwiczyc nie potrafia i robia ponad swoje sily ale my tu o takich nie mowimy, mowimy o porpawnie wykonanym cwiczeniu z powiedzmy 70%cm i pasie i nic nie ma prawa sie stac zabardzo [b male szanse]


Znam osoby ktore cwicza juz z 40-50 lat robia rowniez mc i jakos wszyscy zyja

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 388
LOL, podałem linka do ciekawego artykułu i nawet go nie przeczytałeś. Po co mam cytować pana rehabilitanta który się właśnie obszernie wypowiedział w tym artykule na ten temat. No niech będzie że ćwiczą 40 lat i nic im nie jest, no cóż mają predyspozycje. Przy poprawnym MC nie ma prawa nic się stać? oj nie bądź taki pewien.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biceps i triceps

Następny temat

Trening na mase

WHEY premium