SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 492386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1180 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10924
Witam,

Mam pytanie jak powinien wyglądać trening dla dziewczyny która dopiero zaczyna przygodę z siłownia? W jakimś stopniu różni sie od typowego treningu dla faceta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 8676 Napisanych postów 111172 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1354597
w żadnym, no moze poza pośladkami dziewczyny bardziej na to uwagę zwracają.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 51518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 692020
Bryxon
Witam,

Mam pytanie jak powinien wyglądać trening dla dziewczyny która dopiero zaczyna przygodę z siłownia? W jakimś stopniu różni sie od typowego treningu dla faceta?

Jak każdy trening na siłowni powinien się opierać na podstawowych ćwiczeniach i nauce prawidłowej techniki na początek, ogarnięcie miski.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3500 Napisanych postów 43692 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 333051
Bryxon
Witam,

Trening moze byc taki sam, jedynie biceps i triceps mozna sobie darować.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 64
Witam. Mam pytanie odnośnie planu treningowego FBW 5X5. Mój trening składa się z dwóch zestawów, co trening staram się progresować co 2,5kg w każym ćwiczeniu bazowym. W ćwiczeniach akcesoryjnych progresuję wedle uznania, głównie skupiam się na ćwiczeniach złożonych. Teraz jak nie będę mógł progresować w jednym ćwiczeniu, to w nim tylko cofnąć się z ciężarem czy w wszystkich ćwiczeniach złożonych? Po jakim czasie najlepiej robić "deload" i o ile kg zejść z obciążeniem? Z góry dziękuje za odpowiedź

Mój plan

A
przysiad 5x5
WL 5x5
wiosłowanie 5x5
+3/4 ćwiczenia akcesoryjne

B
MC 5X5
wyciskanie sztangi stojąc 5x5
drążek 5x5
+3/4 ćwiczenia akcesoryjne

Zmieniony przez - Maiki1878 w dniu 2019-02-16 18:28:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3500 Napisanych postów 43692 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 333051
Cofaj sie tylko w ćwiczeniu, gdzie progres przystopowal.
1

Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 64
O ile kg się cofnąć? Stosować deload co 8-10 tygodni czy jak będzie większy zastój?

Zmieniony przez - Maiki1878 w dniu 2019-02-16 19:03:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Deload co 3-4 miesiące. Chyba ze prowadzisz bardzo aktywny tryb życia i czujesz sie przemeczony. Cofka o 7-10kg.
1

Nowy blog:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 758
jakie cwiczenia polecacie na dół brzucha ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete