SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradcy działu czekają na Twoje pytania ! Vol.3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 807392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
fighter7
ronie220
Ale wydaje mi się, że rolowanie i regularne rozciąganie powinno w zupełności wystarczyć
Miałem stycznośc z wieloma pospinanymi osobnikami i nie było konieczności trenowania jogi.


A jakie rozciąganie masz na myśli?
Bo ja rozciągam się regularnie, całe ciało i niestety nie ma tego zbytnich efektów.


Statyczne po kazdym treningu i ewentualnie dynamiczne przed sesja treningowa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
siema czy boks jest dobra alternatywa jak trening biegowy ? wplotlem aero ale bola mnie strasznie nogi bo dawno nie biegalem, wiec czy boks sie nada tymczasowo? 30 min bosku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
zależy jaka intensywność ale jest wiele aktywności które można robić omijając bieganie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Jak najbardziej. Choć jeśli nie umiesz technicznie boksować to może to się okazać bezproduktywnym machaniem rękami.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6489 Napisanych postów 62279 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777481
Carlitos
siema czy boks jest dobra alternatywa jak trening biegowy ? wplotlem aero ale bola mnie strasznie nogi bo dawno nie biegalem, wiec czy boks sie nada tymczasowo? 30 min bosku ?


Nada się jak najbardziej tylko jakiś krótki ten trening bokserski z reguły są zdecydowanie dłuższe. No chyba, że to taki indywidualny w domu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 28 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 511
vokial
Pare szybkich pytan:
- Jaka jest poprawna/lepsza metoda wykonywania przysiadu? Ta ktora zaklada schodzenie jak najnizej przy jednoczesnym zachowaniu naturalnej krzywizny kregoslupa, czy ta ktora zaklada schodzenie do poziomiu rownoleglego do podloza, ew troche nizej? W internetach pelno sprzecznych informacji. Podobno jakis Schwarzenegger czy Yates robili pelnozakresowe, "ass to grass" przysiady, drugiej strony naczytalem sie o szkodliwosci dla kolan i ATG zdecydowanie ciezej zrobic z taka sama waga.
- strone wczesniej wkleilem swoj push/pull, teraz sobie uswiadomilem ze chyba najbardziej zaniedbana u mnie partia, tylne aktony naramiennych jest nawet nietknieta w tej rozpisce - jakies propozycje wielostawowego cwiczenia na tyl barkow?
- same cwiczenia wielostawowe angazuja brzuch we wlasciwym stopniu czy powienienem dorzucic jakiegos planka/side planka? Mam raczej niski bf%, widac mi wyraznie kratke, plus, tutaj kolejne sprzeczne informacje, naczytalem sie ze ponac przykladanie sie do skosnych brzucha moze sie odbic czkawka w postaci powiekszonej talii, czego chyba nikt nie chce. Z gory dzieki milym ludziom za pomoc ^^



Ktos? Cos? :S Dowiedzialem sie tyle ze wielostawowych cwiczen na tyl barkow chyba nie ma, jestem skazany na wrzucenie jakiegos izolowanego, cos proponujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
1 zalezy od mobilności jak z nia słabo to nie rób ass to grass.
2 tył barków pracuje też przy plecach, jak masz maszynkę to odwrotny buterfly, jak nie to unoszenie w opadzie czy odwodzenie linki wyciagu dolnego w opadzie, face pull.
3 spokojnie można na brzuch coś dorzucić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9017
Cześć ;)
Krótkie pytanie ode mnie. Czy mozna jesc jajka codziennie (zazwyczaj 3)? Czy odbije się to niekorzystnie na cholesterolu? Czytałem sprzeczne informacje na ten temat, wiec pytam tutaj.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
to zależy jak masz wszytsko w normie jesteś zdrowy to się nie odbije negatywnie, znam osoby co zjedzą jajka 2 na tydzien bo cholesterol itp a mają go w złym stanie a osoby co codziennie wcinają i wyniki ok.
http://potreningu.pl/articles/1720/jajka-a-cholesterol


o takie sprawy pytaj w odżywianiu tu bardziej metodyką treningową się zajmujemy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9017
Dzięki anubis ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do sprawdzenia

Następny temat

Brak efektow po roku silki, podaje plan i diete

WHEY premium