SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradźcie coś ...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6242


Mam pytanie, co mógłbym jeszcze zmienić w swoim wyglądzie, mam 15 lat, 70 kg i 175 cm wzrostu iiii, no właśnie co jeszcze z sobą zrobić ... ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No co zacznmij cwiczyć!! a najpierw wklej foto dobvrze bo to nie działa u mnie bynajmniej!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6242


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
cwicz

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
fota nie działa?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak chcesz poprawić sylwetke to zacznij ćwiczyć!!! Wyszukaj w wyszukiwarce jakiś trening dla początkującego!!! A po jakimś czasie ułóz dietke i podaj chłopaką do oceny!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6242
szkoda że foty nie działają, poprostu nie wiem za co sie jeszcze wziąć, ale dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
mistrzu ;P piszesz "jeszcze " to znaczy ze ile juz cwiczyłes masz 15 lat wiec kiedy zaczołes pakowac /??? jak mozna nie wiedziec co ma sie z soba zrobic i pytac o to nas przeciez to nienormalne to Ty sam wiesz najlepiej co chccesz osiagnac czy pakowac dalej czy moze juz wystarczy kazdemu podoba sie inna budowa ciała wiec sam sobie postaw cel i do niego dąż ( zebym musiał pisac takie rzeczy heheh ) ale spoko ;) Życze owocnych treningów POZDRO !!!

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6242
mati, przyjacielu trenowałem judo 6 lat, na siłownie chodze już z jakiś rok może półtora, a chciałbym się wziąć już an poważnie i na dłuższą metę ze swój wygląd, a napisałęm tak, bo liczyłem, że ktoś mi pomorze, a nie zjedzie jak jakiś ... no ale spoko, ty pewnie jesteś już doświadczony i wogóle hmmm może ty się czymś pochwal ... ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
ojj mistrzu przyjacielu :p zle mnie chyba troszke rozumiesz ja Cie nie chciałem zjechac bo to nie o to chodzi wiem ( moze troszke napisałem za ostro ale mysle ze takie słoa lepij przemówia niz owijanie w bawełne ) szkoda ze fotki nie działaja bo naprawde mozna by było duzooo wiecej powiedziec widzac Cie no ale trudno hmm od 6 lat treningi judo to juz całkiem konkretnie mozna wnioskowac ze masz juz duze podstawy sprawnosciowe i jestes w hooj rozciagniety ale judo to nie ku;lturystyka ;P 1.5 roku na siłce to jeszcze mało ale poczatkujacy juz na pewno nie jestes podaj moze swoje wymiary osiagi do tej pory mylisz sie nie jestem doswioadczony bo mam podobny staz do Twojego w maju beda 2 latka hmm pochwalic sie ;p hheh mze ujme to tak nie lubie sie chwalic... chcesz cos wiedziec to pytaj ;) a co do tematu to nikt za Ciebie nie odpowie Ci na pytanie co masz robic i do czego daazyc sam musisz postawic sobie jakis cel o to mi głownie chodziło ( zawsze trzeba miec CEL ) POZDRO !!!! P.S NIE WIEM JAK MOGE CI JESZCZE INACZEJ POMÓC CHYBA SIE NIE DA :)

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie = problem

Następny temat

=> porady

WHEY premium