SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradźcie ( odchudzanie ).

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
Witam
Mam 17lat, 180 wzrostu i ważę 72kg.
Moim celem jest zniwelowanie ilości tłuszczu w każdej partii ciała do minimum, przy jak najmniejszej utracie mięśni. Tu pytanie do was, czy jest w ogóle możliwe schudnięcie parę kg i jednoczesne nabieranie mięśni lub chociaż brak utraty mięśni? Co do treningu to trzy razy w tygodniu robię trening siłowy na siłowni i tego raczej nie chciałbym zmieniać, ale co do aerobów to czy są jakieś ograniczenia, czy można np. codziennie biegać 10km? Do dyspozycji mam parę odżywek takich jak HMB, kreatyna i Thermo Speed Extrime.
Doradźcie jak najlepiej rozplanować aeroby, jakie odżywki przy tym brać, w jakich ilościach no i ile w ogóle mogę schudnąć tygodniowo?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
To tylko w Erze choć przy dobrym warszatacie dietetycznym można się o takie rzeczy kusić, ważąc wszystko co się bierze do ust i bilansując z wydatkiem kalorycznym. Zacznij lepiej od treningu obwodowego + aeroby,
https://www.sfd.pl/ODCHUDZANIE_PORADNIK_CIĄGLE_UZUPEŁNIAM_:_-t92199.html
kilka stron dalej są programy obwodowe dla facetów. Zamiast aerobów możesz włączyć HIIT.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
Co do treningu obwodowego to chyba sobie podaruję, jakoś mnie nie przekonuje choć nie podważam jego efektywności, na pewno jest super :). Co do HIIT to brzmi interesująco, nie wiem tylko jak odmierzać te procenty tętna, bo nie mam pulsometru, ale jakoś dam rade. Co do diety to... marnie to widzę zawsze byłem kiepski w odmawianiu sobie smakołyków :). Nie wystarczy jak przestanę jeść słodycze i inne tego typu śmieci, a zacznę spożywać więcej warzywek i takich tam?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta a hajs

Następny temat

ABS + aeroby + tylko samo białko

WHEY premium