SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping w odżywkach - badania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale kurna mnie to dziwi... bo dosypuja kiepski syf, ktory efektow i tak nie da! chyba tylko po to zeby ludzie wpadali ale tego nie rozumiem;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
lepiej daj cyne dla swoich ludzi, bo to też ich firma
sprawa jest śmieszna
bo na co komu ph do tak dupnych produktow jak fat bloc czy l-karnityna? i t na dodatek dhea?! (produkt działa na staruszkow, na dodatek tego jest dostepny w kazdej aptece)
ogólnie All Stars daje mocne ph - i to im sie odbiło
Ultimate i ph w spalaczach na bazie choliny to jakies nieporozumienie

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm Czarny jest taka mozliwosc ze te PH sa dosypywane z mysla o kobietach (diony aromatyzuja i maja niska konwersje do androgenow)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Moze konkurencja chciala afere zrobic...za $$$ mozna wszystko napisac i opublikowac...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
coz ja moge powiedziec
pare zeczy jest tu dziwnych
badanie zostalo wykonane niby w maju 2002 roku , to dlaczego dopiero teraz biedni pokrzywdzeni sie obudzili ?
wczesniej nikt nie mial tego pisma ?
nastepna taka moja watpliwosc - jaki jest sens dodawania do karnityny dhea ??
ze niby starszym panią na aerobiku maja sutki rosnąc ?
poza tym dhea jest ogolnie dostepna w kazdej polskiej aptece bez recepty ......heheh
poza tym sprowadzajac bcaa i karnityne rok temu stosowalem sie jeszcze do wymogow przed unijnych i oba preparaty zostaly doslownie przetelepane w sanepidach - mam komplety badan i zezwolen -sądze ze cos by bylo nie tak
poza tym nie jestem jedynym importerem ultimate w polsce , sa jeszcze 2lub 3 firmy importujace oficjalnie te produkty - mozna pytanie skierowac rowniez do nich
mnie najbardziej dziwi fakt ze to nie w kreatynie , gainerze , termogeniku cos znaleziono tylko w karnitynie i bcaa - dla mnie sie to kupy nie trzyma
i dziwna jest data badania - sprzed 2,5 roku
znam bardzo wielu zawodnikow roznych dyscyplin ktorzy jedzac ultimata przez ostatnie 3 lata przechodzili wielokrotnie badania i nic sie dzialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
om też tak myślałem - w koncu aromatyzacja dla niektorych kobiet by sie przydała
ale ogólnie suplementy należą do mężczyzn.
po co łączyć dhea z andro? to dla kobiet?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Bim te badania były dostepne już wcześniej bo je iedys widzialem na stronie lab w Kolonii - tylko ze nie chcieli wcześniej podawać firm w których coś wykryli

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
szoho ja nie mysle ze to jest jakas plama
bardziej bym sie sklanial do tego co ziki napisal
juz ie raz byly takie wlasnie afery pisane przez konkurencje
tak z ciekawosci - po tej ilosci karnityny ultimata jaka ja zjadlem przez ostatnie 3 lata musial bym miec cycki jak sabrina a prostate jak melon............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
byk gdzie ty tam masz dane ze to laboratorium w koloni ( najlepsze.....)
wg mnie to jakies male laboratorium w wiedniu przy jakim narodowym urzedzie zabezpieczenia i generacji ( co to w ogole za urzad ?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
byku zrob jeszcze jedne badania
tym razem z koloni...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROZPISKA NA SUPLE

Następny temat

MULTIPOWER 80

WHEY premium