SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping teść krótki długi, deka i reszta potrzebuje pomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22
Siemanko potrzebuje pomocy by mi ktos ułożył jaka dawkę brac i co ile z tych rzeczy co załączam na zdjęciu od czego zacząć na czym skończyć i jakie dawki bym miał efekty w treningach





Zmieniony przez - Aleks w dniu 2022-11-13 10:45:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Promka była, weź wszystkiego po dwie sztuki, to propek gratis Kto ci doradziła akurat taki zakup w takich ilościach? Wypełnij ankietę działu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Tego propa zamień na enana i da się z tego coś na 8-12 tyg ułożyć ale ankietę daj. Dietę masz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30845
Do autora:Od razu po wpisie widac ze brak wiedzy to raz,po drugie najpierw ustala sie cel a potem kupuje sie pod to srodki nie odwrotnie(od razu widac ze promka byla i myslenie wiecej przelozy sie na lepszy efekt no i własnie niekonieczniei tutaj jest standardowy bład i ten kto sprzedal na twojej nie wiedzy zarobił),po trzecie jezeli masz juz jakis staz treningowy i jakies efekty(ankieta) to raczej na dzien dobry sam enan wystarczy.


Zmieniony przez - _GANGSTA_ w dniu 2022-11-13 10:42:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205526
Ankieta dzialu, zdjec tu nie wrzucamy.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Co to za pytanie? Ńic o tobie nie wiemy a Ty wyskakujesz z takim arsenałem, porobiłeś badania? Bo później będzie spaprałem sprawę bo nie zrobiłem badań przed cyklem
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak długo ciągnąć?

Następny temat

Propionat testosteronu 7 tydzień

WHEY premium