SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping - nadciśnienie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4005
Witam !
Jeśli ktoś ma nadciśnienie i chce zażywać sterydy?
(pytanie czysto teoretyczne, nie zamierzam brać jednak zawsze warto posiadać wiedzę gdyby kiedyś mnie do tego coś skłoniło)


Posiadam skoki nadciśnienia, np miesiąc na wysokim później jakiś czas normalne(tydzień - 2tyg - miesiąc - kilka miesięcy) później znowu wysokie (z niewiadomych przyczyn)
Robione EKG, TK, USG i inne podczas pobytu w szpitalu. Serce bije jak dzwon, nie jest powiększone ani nic ... ogólnie badania wyszły wzorowo ...
Jednak nadciśnienie się skądś bierze i lekarze sami nie do końca wiedzą skąd ...


Teraz pytanie jak działają te sterydy ?
Bo np po kreatynie która podnosi ciśnienie jak widać żyje i mam się bardzo dobrze (od razu dodam, ze nadciśnienie u mnie nie pojawia się tylko w cyklu kreatynowym).

Sterydy podnoszą mocniej to nadciśnienie?
Jest większa szansa przekręcenia się niż po kreatynie(mówimy o osobach z nadciśnieniem)?

Czy jeżeli będę zażywał sterydy i w celu zmniejszenia ciśnienia będę brał tabletki na nadciśnienie będzie to miało jakikolwiek sens ?
Powinno pomóc?

Pozdrawiam
Dralik


PS. Tak jak mówiłem do sterydów mi daleka droga więc w chwili obecnej interesuje się tym żeby kiedyś z jakąś wiedzą wejść w ten dział...
Narazie mam przed sobą bardzo dużo suplementów, których jeszcze nie przetestowałem na sobie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Sterydy powoduja nadcisnienie owszem
Dlatego wiele osob stosujacych anaboliki wspomaga sie takze lekami na obnizenie cisnienia.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Można postawić na sprawy nerwicowe.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4005
dzięki. Sogi poleciały.
a jeszcze pytanie:
w ogóle warto przed takowym cyklem przejść się do rodzinnego czy to w 90% strata czasu bo mnie wyśmieje/zwyzywa/jeszcze coś innego nie pomagającego w żaden sposób .... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Jak po receptę to zawsze warto iść .

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada cykl prosze o rade

Następny temat

DT macieeek / poprawa sylwetki /

WHEY premium