SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping, sterydy, tesc = potomstwo płci żeńskiej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Witam z moich nie oficjalnych badań które wyszło że wszyscy którzy brali witaminki to mają córeczki i chciałbym się dowiedzieć dlaczego tak jest ? Osobiście nie biorę i nie będę sięgał po te witaminki ale że sam niedługo planuje założyć rodzinę to interesuję się zależnościami różnymi co to potomstwa jakiej będzie płci.
I w moich ankietach ( rozmowy ) wyszło że faceci który mają braci a ich ojcowie też mają braci to tych facetów i ich braci potomstwo też jest płci męskiej nie ważne czy kobiety z którymi współżyli mają siostry czy braci ale w 90% przypadkach tak jest.
te 10% to takie 2 braci 2 siostry i na dwoje wróżyła babka ;p
I ostatnio poszedłem dalej i zainteresowałem się osobami na witaminkach i u mnich powyższy schemat z ojcami synami bratami męskiem potomstwem nie sprawdza się przynajmniej z tymi którymi rozmawiałem a było ich tylko 10 osób.
Przykład jeden znajomy z siłowni bierze witaminki ma 3 braci a jego ojciec ma 2 braci i 1 siostrę i ten znajomy w czasie odbloku zapłodnił swoja kochaną i urodziła córeczkę. Po 3 latach zapładniał ponownie w tam czasie był parę miesięcy po odbloku ( czysty) i też córeczka.
Podobnie jest np u osób które brały witaminki parę naście lat przed zapłodnieniem a są od np 2 lat czyste.

Może ktoś z was zna osoby które biorą i mają męskie potomstwo.
Lub może ktoś mi wyjaśni dlaczego tak jest.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie dawne koksy tez maja same dziewczynyki, koksowali za mlodego(czyli max 25l), a po 30stce dorobili sie dziewczynek dalej nie cw, malo u mnie takich co cw cale zycie, wiekszosc to za malolata cw, a potem olalali to praca/rodzina/piwo :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11193
To byłoby zaproste hehe,to nie jest żadna regula po prostu przypadek,albo x,albo y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
no akurat u osób koksujących jest więcej dziewczynek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Płeć dziecka zależy od rodzaju chromosomu płciowego, który „dostanie od ojca, głównym czynnikiem jest genetyka. Chociaż ostatnio , pojawiają się opinie,, że choć chromosomy są ważne, to nie decydujące, naukowcy jakby są podzieleni , w tej kwestii.
Niektórzy naukowcy są dania że niezależnie od gena i natury zapłodnionej komórki, płód ukształtuje sie jako męski tylko wtedy , gdy w jego organizmie pojawia sie męskie hormony, zwłaszcza testosteron.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
wnc1964
Płeć dziecka zależy od rodzaju chromosomu płciowego, który „dostanie od ojca, głównym czynnikiem jest genetyka. Chociaż ostatnio , pojawiają się opinie,, że choć chromosomy są ważne, to nie decydujące, naukowcy jakby są podzieleni , w tej kwestii.
Niektórzy naukowcy są dania że niezależnie od gena i natury zapłodnionej komórki, płód ukształtuje sie jako męski tylko wtedy , gdy w jego organizmie pojawia sie męskie hormony, zwłaszcza testosteron.

Z twojej wypowiedzi że koksi którzy mają max lub ponad normę poziom teścia to powinni tryskać synami na lewo i prawo a w praktyce jak pisze poprzednik to są dziewczynki i z mojej ankiety też to wynikło to jak to w końcu to już nie wiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Napisałem po primo co myślą naukowcy, po drugie w drugim akapicie jakę tezę stawia część naukowców. Niestety żadnych statystyk na ten temat nie prowadzę. Przykładów znam kilka , zostawmy to, bo i tak do żadnych wniosków nie dojdziemy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
ważne aby zdrowe było
i jak to mówią każdego zucha pierwsza dziewucha
a na poważnie wśród znajomych koksiarzy 3/4 dziewczynek
ale mam znajomka 3 chłopaków ma

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Nigdy sie nad tym nie zastanawiałem ale teraz myślę że ja szwagier i 6 znajomych po cyklach którzy maja potomstwo każdy ma córeczkę. Czyli 8 na 8 ale każdy z nas ma tylko jedno dziecko( ja za pól roku będę miał drugie!!!! Liczę na zdrowe dziecko płeć to drugorzędną sprawa :) chociaż nie ukrywam ze obrońca siostrzyczki by się przydał ;)

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
daj ci Boże
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
U mnie znajomi koksiarze również mają prawie same córki. Kiedyś kurczę znalazłem artykuł na temat jak nadmiar testosteronu wpływa na plemniki, a co za tym idzie - na płeć dziecka, ale to dawno temu. Może potem uda mi się znaleźć.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
nie wpływa choć coś z tymi pannicami jest

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie w kwestii odbloku, proszę o pomoc !

Następny temat

Badania na cyklu test + estr

WHEY premium