SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dopadla mnie PARANOJA!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9529
Witam.
Wczoraj zauwazylem ,ze brakuje mi paru wlosow. Rodzina i znajomi mowia ,ze nie zauwalyli zadnej zmiany. Porownywalem nawet ze starymi fotkami i niby wszystko jest tak samo ale popadlem w paranoje ,ze cos sie dzieje z moimi wlosami!
Co moge zastosowac aby zapobiec ich wypadaniu?
Jezeli juz jakies stracilem czy wyrosna ponownie po odstawieniu SAA?

Zmieniony przez - matei w dniu 2008-04-02 09:08:06

Viva La Vida Loca

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9529
Chyba mi padlo na łeb z braku ww. Jade juz 8tyg na niskich weglach, nie przekraczam 50-70g dziennie. Dzis zrobilem ladowanie po treningu aerobowym, podczas jedzenia czulem sie bosko!

Viva La Vida Loca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
jak wypadły to juz nie wyrosna w tym miejscu. Proscar jest inhibitorem DHT wiec jesli nie chcesz tradziku/wypadajacych wlosow to mozesz go dodac

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1527
nie odrosna javascript: test('');
javascript: test(''); zetnij sie na lyso i problemu nie bedzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
jak sie jest na to podatnym to trzeba mysleć wcześniej o włosach. Ja mam to szczęście,że ojciec matki zmarl z bujną czupryną ( a to podobno po ojcu matki sie dziedziczy) .

fryzerki tez wiecznie powtarzają,że gęste włosy mam chociaż zawsze jadą mnie na 3 mm .

Na przyszłosć pomysl żeby temu zapobiegać.A co sie stało to sie nie odstanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9529
No wlasnie wszyscy mi mowia ,ze nie stracilem zadnego wlosa ,ze wygladam tak samo i tylko sobie wkrecam! Podatny nie jestem bo nie ma u mnie w rodzinie zadnego lysego ,moj stary umarl z bujna czupryna. To tylko moja paranoja ,ze cos sie dzieje z moimi wlosami. Dlatego pytam jak zapobobiec bo mi ta sprawa strasznie ryje beret.

Zmieniony przez - matei w dniu 2008-04-02 10:11:53

Viva La Vida Loca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
to jak sie nic nie dzieje to po co sie truc dodatkową chemią ?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
jak nie widzisz zadnych wlosow w wannie/kabinie prysznicowej podczas mycia glowy to zluzuj posladki

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-04-02 13:47:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9529
Chyba mi pada na beret mam jakies dziwne jazdy chyba przez redukcje na ktorej jestem. Mam zmiany nastroju, ataki agresji ,popadam ze skrajnoisci w skrajnosc, raz mi sie wydaje ,ze wlosy wypadaja innym razem ,ze mam ich wiecej itd. Moze przez efke lub clen?


Zmieniony przez - matei w dniu 2008-04-02 13:56:51

Viva La Vida Loca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Zrób ładowanie jeden dzień bo jak ciągniesz redukcję i ostro obcięłeś żarcie to świrujesz. Koniecznie tłuszcz musi być w diecie jeżeli go zbyt mało to włosy na redukcji lecą jak wściekłe. Miałem tak kiedy na jednej z pierwszych redukcji. Prawie zero tłuszc zu na treningach stawy normalnie skrzypiały

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
kup maszynkę ogol pałę i problem z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901


magnezu jedz duzo, pomoze

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-04-02 14:08:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedz wszystko i ile chcesz i bądż wciąż wyrzeżbiony

Następny temat

CLENBUTEROL i SALBUTAMOL

WHEY premium