SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowy trening dla początkującego

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1090
Witam, mam 17 lat, 172cm, 68kg. Nie jestem gruby, ale mam tłuszczyk na brzuchu i muszę się go pozbyć. Poradzono mi, żebym do aerobów dorzucił 3x w tygodniu trening siłowy. Oprócz spalenia fetu przydałoby się wreszcie uruchomic moje mięśnie. Mam w domu Orbiterke na której będę ćwiczyć w pon, śr i pt. mniej więcej ok. 50min. na najwyższym obciążeniu co wg. tej maszyny daje 100kcal. Oczywiście traktuje to z przymrużeniem oka;) ale to dużo wysiłek. We wt, czw i pt. chciałbym zastososwać trening siłowy. Mam w domu hantle i sztange i różne ciężarki. Gdy maksymalnie wrzucę wszystko na sztangę mam ok. 30kg. Jestem raczej słaby, więc chcę zacząć racjonalnie ćwiczyć powiedzmy od....4-5kg hantli i 20kg sztangi - tak myślę. Chciałbym żebyście mi ułożyli mi trening z tym co mam na 3 dni w tygodniu. Trening, który nie ma prawa negatywnie wpłynąć na mój wzrost:) Zaznaczam, że najmniej potrzebne są mi treningi na klatkę, bo nie wiem czemu ale jak na mój wzrost to jest całkiem nieźle rozwinięta a szeroki w barach być nie chcę. Chcę nabrać głownie siły w rękach. Jak schudnę to zabiorę się za 6W. Liczę na waszą pomoc:) pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
to sie przeliczyłes ....
posty podwieszone
trening domatora-wyszukiwarka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1090
Szukałem, ale trening to sprawa indywidualna i ani jeden nie pasuje do mojej sytuacji:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
https://www.sfd.pl/Jestem_mały_-_czyli:_od_czego_zacząć_:D-t308131.html

Zmieniony przez - ilna w dniu 2007-01-14 10:49:24

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
buhehe
sam sobie ułoz
posty podwieszone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na policjanta, redukcja fetu

Następny temat

Pomoc w utworzeniu planu treningowego

WHEY premium