SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowe mikstury przeczyszczające

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9694
Zanim rozpocznę siłkę chciałbym jak najbliżej być swojej realnej wagi. Dlatego z soboty na niedzielę robię głodówkę a na noc chciałbym coś spożyć o właściwościach przeczyszczających, aby rano po kiblowym rozpie*****u wskoczyć na wagę. Spotkałem się z opinią, że łyżka octu jabłkowego + sok z 5 cytryn daje ładne efekty. Ale zakup octu tylko dla jednej łyżki raczej jest mi nie na rękę. Szkolne metody typu surowy ziemniak czy wędzona makrela + jabłko i szklanka zimnego mleka też mnie odpycha.

Wiem, że to idiotyczny wątek, ale w może ktoś da sensowną odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To wcale nie będzie wówczas Twója realna waga , w podobnym celu np. stosuje się odwodnienie ale nie widzę osobiście sensu w takim założeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Dokładnie jak wyżej. Czy ocet i cytryna by tak zadziałały - raczej wątpię. Wszelkie zabiegi, w których będziesz stymulować wywołanie przeczyszczenia będą wpływały w jakimś stopniu negatywnie na zdrowie.
Są metody i mniej i bardziej niebezpieczne, jeśli się uprzesz to załadowałbym kilkanaście g witaminy c - przy założeniu, że jesteś zdrowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przetrenowanie...jak z niego wyjść?

Następny temat

Kontuzja mięśnia półbłoniastego, prosze o pomoc

WHEY premium