SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowe ćwiczenia dla kobiety

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Siostra cioteczna potrzebuje dobrych rad, a ja nie chcę jej wprowadzić w błąd więc wklejam notkę od niej ponieważ nie ma tutaj konta. Liczy na pomoc.

No więc tak. Mam 22 lata, 170cm wzrostu, ważę 53-54kg, co samo przez się mówi, że jestem osobą szczupłą. Chciałabym osiągnąć dwie rzeczy- wzmocnić brzuch i ramiona, oraz rozbudować mięśnie pośladków i ud. Dodam, że interesują mnie ćwiczenia w domu, ALE mam możliwość ćwiczenia z obciążeniem, więc takie zestawy ćwiczeń również mnie interesują. Żeby lepiej zobrazować sobie moją sylwetkę, wyobraźcie sobie wykałaczkę z cyckami (choć jestem wymiarowa, 90-60-90). I właśnie ta wykałaczka chciałaby bardzo przygotować swoje ciało do kursu tańca na rurze. Nie zależy mi na sixpacku i muskularnych ramionach (no ale że nie mam zbyt wiele tłuszczu, pewnie i tak mnie to czeka, mniej lub bardziej), po prostu chcę mieć dużo silniejsze ciało. No i sprawa numer dwa- pośladki. Nie chciałabym z nich zgubić ani milimetra, wręcz przeciwnie, bardzo chciałabym zbudować mięśnie- ćwiczenie z 3kg ciężarkami nic mi nie daje, chyba potrzebuję więcej. Proszę o porady, jak ćwiczyć, żeby nie schudnąć i wzmocnić ciało, oraz jak rozbudować mięśnie pośladków. Nie wiem ile serii i ile powtórzeń czegokolwiek powinnam robić i jak robić, żeby było dobrze i przynosiło efekty. Wiem, że każdy musi dobrać ćwiczenia do siebie, ale ja chcę się w ogóle dowiedzieć, jak i od czego zacząć, wypróbować kilka sprawdzonych zestawów ćwiczeń, a potem ewentualnie coś zmieniać.

Każda rada będzie pomocna no i Trec Team na pewno coś doradzi najlepiej wydaje mi się :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
A może dokładnie zobrazować jakim sprzętem dysponuje ? Generalnie zastosowałbym trening ogólnorozwojowy, każda partia ciała 3-4 razy w tygodniu, odpowiednio dobrana pod Jej możliwości sprzętowe i fizyczne. Daj znać czym dysponuje postaramy się pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Pplecam trening funkcjonalny.Jest cała masa ćwiczeń, do których nie potrzeba wiele sprzętu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Jak na razie to jedynie 2 ciężarki do 6 kg każdy.
I jeszcze chce wiedzieć,czy może ćwiczyć Chodakowską- skalpel,taki program treningowy 4x w tygodniu i do tego 3x w tygodniu inne jakieś domowe ćwiczenia z tymi ciężarkami, ale mi się wydaje że to by było za dużo i mogłaby się przetrenować?

Zmieniony przez - PatrolRnR w dniu 2013-10-09 15:33:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Jak już zdecydowałbym się na jeden rodzaj treningu. Organizm swój czas na regenerację również potrzebuje, tego ważnego elementu jakim jest odpoczynek nie można lekceważyć. Może spróbować ten trening 4 razy w tygodniu, przez 1 miesiąc i zobaczyć czy Jej pasuje lub też nie, zmienić trening może zawsze. Jak ten nie będzie pasował zapraszamy z powrotem do Nas a pomożemy z innym. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testo x pack czy tribulon black?

Następny temat

HMB i co dalej

Wiecej