SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowa siłownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
chciałem się doradzić doświadczonych forumowiczów odnośnie zorganizowania w domu siłowni. Mam dostatecznie duże pomieszczenie i zamierzam je wyposażyć, czytałem kilka tematów i stwierdziłem, że nie będę kombinował i kupię raczej nowy sprzęt, ale to spora kasa także wolę się doradzić czy mój wybór jest trafny i co ewentualnie zmienić.
Zestaw ławka wszystko co do niej potrzebne
Gryfy i obciążenie Myślę że na początek takie obciążenie mi wystarczy prawda?
Do tego mam skombinowany drążek do podciągania, orbiterek, a za kilka tygodni będę miał też duży worek bokserski.
Myślałem żeby w przyszłości też zainwestować w bieżnie elektryczną co najmniej coś takiego:
Bieżnia
ale na razie zaprzestane na zakupie dobrych butów do biegania.

Zmieniony przez - samel15 w dniu 2014-09-15 12:12:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zacznij od samej ławki i stojaków.
Gryfy ok, obciążenie możesz poszukać używane

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trochę odświeżę temat bo chciałem dopytać, jakie gryfy wybrać z zaciskami sprężynowymi czy śrubowymi? Kiedyś ćwiczyłem na tych ze śrubowymi, ale trochę irytowało mnie zakręcanie za każdym razem i to że obciążenie jednak miało trochę luzu i się ruszało. Te sprężynowe są mocne i dobrze trzymają czy to dziadostwo które będzie po krótkim użytkowaniu puszczać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pokaż co masz na myśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ja nie używam żadnych zacisków, a że się coś obija to mi nie przeszkadza. jak nie robisz żadnych bojów, rwanie podrzut to sprężynowe stykną.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok dzięki za info. :)

A wygląda to tak:
Sprężynowe
Śrubowe

Zmieniony przez - samel15 w dniu 2014-09-18 23:49:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5846
tak jak kolega wyżej pisze sprężynowe spokojnie wystarczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
sprężynowe gryf długi, śrubowe na gryfiki krótkie do hantelków.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening silowy

Następny temat

Barki i plecy w superseriach

WHEY premium