SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowa odżywka węglowodanowa na uzupełnienie diety.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8523
Witam, ćwiczę od początku roku z dietą, masa ładnie szła tylko miałem teraz przerwę. Teraz wróciłem i chcę trzymać dietę w 100%. Diete mam ułożoną około 4000kcal 190g białka 500g ww 140g tłuszczu ( wiem że dużo ale mnie nie zalewa ). Często się zdarza że mama musi coś załatwić lub nie ma czasu i odpada obiad czyli około 400-500kcal. Chciałem kupić gainera ale za drogo by mnie to wyszło a budżet mam bardzo ograniczony więc pomyślałem aby zrobić taką domową odżywkę węglowodanową z płatków kukurydzianych lub kombinacji owsianych+kukurydziane. Takie płatki mają około 400kcal na 100g więc na zastępczy posiłek może być. Co o tym myślicie? Węgle i kcal by się zgadzały więc chyba ok? Zostaje tylko kwestia białka ale jego mam dość sporo w diecie 190g przy ~75kg masie ciała więc może same płatki starczą.

Taką odżywkę musiał bym w sumie brać codziennie bo brakuje mi około 200kcal aby była ładna nadwyżka kaloryczna. Co myślicie abym brał w dni niereningowe około 50g tej domowej odżywki ~200kcal a na dni treningowe kupił bym normalny gainer i też około 50g brał? W dni treningowe dlatego chcę normalny gainer bo musiał bym to pić w drodzę do domu a proszek z płatków pewnie za dabrze nie smakuje i wygląda więc mogę go męczyć w domu a gainer mogę szybko i ze smakiem (?) wypić. I do tego domowy gainer ~100g ale tylko na zastępczy posiłek.

Zmieniony przez - Legolass97 w dniu 2014-06-15 01:06:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29210
budżet bardzo ograniczony to z czego masz te 4000kcal i 190g białka. a co do pytania to 500g płatków owsianych+10 jajek + dwie duże łyżki prawdziwego masła orzechowego, mieszasz wszystko i do pieca na blasze na 15 minut w 200*c. i masz zaj**iste wielkie ciastko kaloryczne. pokroisz na porcje i gitara. jak byś nie miał budżetu ograniczonego.... to mógłbyś dodać odżywki proteinowej

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8523
Budżet bardzo ograniczony bo kasy miesięcznie starcza mi na STYK a i tak muszę dokładać z oszczędności więc dlatego ograniczony. Po za tym chodziło mi o coś co może trochę poleżeć np. w słoiku lub puszce i co mogę szybko zjeść/wypić. A ciasto raczej za długo nie może leżeć. Po za tym nie planuje tego kiedy nie będę mógł zrobić jakiegoś posiłku więc potrzebuje właśnie coś jak gainer w sypkiej postaci co mogę wypić.

Zmieniony przez - Legolass97 w dniu 2014-06-15 02:03:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29210
takie ciasto spokojnie tydzień może leżeć . gajner się nada ale tam za dużo cukrów siedzi mi się wydaje.

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz tłuszczu niemożliwego do spalenia - pomocy

Następny temat

Slaba dieta na mase do poprawy

WHEY premium