SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domin500 - siłka dawniej i dziś - nowe foty str. 9

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3224
dzięki wszystkim za tak pozytywne komenty
ze stojaków jestem zadowolony, wysokość do przysiadów dobra, z uchwytów do asekuracji czasami korzystam jak zdarzy mi się ćwiczyć samemu a przesadze z ciężarem no i porządek z krążkami jest...

mam jeszcze wyciąg górny keltona, coraz bardziej jestem przekonany do tej firmy ;) marzy mi się jeszcze ich suwnica na nogi, ale to jak zarobie troche kasy w wakacje ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3799
CZŁOWIEKU WYPAS!! TYLKO KG TERAZ ŁAPAC ;D POZDRO SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7918
Świetna siłka. Sam chciałbym w takiej ćwiczyćsogacz oczywiście leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Dzieki za odpowiedź
Kelton znakomicie pomyślał o tych stojakach i jeszcze uchwyty na ciężar, Warte swojej ceny

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3224
...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3224
...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3224
...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3224
...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3224
...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3224
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paskudne zlamanie trzonu kosci ramieniowej

Następny temat

mniejszy tulow duze lapy czy odwrotnie? co wolicie?

WHEY premium