SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domatorski Trójbój z Coktą! Kto wymięknie ten pipa!%-)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Tego już za wiele!

Opanowaliście dział, więc czas pokazaż klasę. Oto Cokta, szary pracownik polskiej siłowni rzuca Wam, Lafay'owcy, wyzwanie! Domatorski Trójbój - czyli pompki, brzuszki i przysiady

Ćwiczenia wykonujemy codziennie, dodając jedno powtórzenie do każdego boju. Co zrobić aby wygrać? Musisz ZAPYERDALAĆ! Wygra ten, który jak ostatni zostanie na placu boju, czyli jak będzie ściemniał najdłużej ze wszystkich No koniec przewidywane nagrody

AAARGHHH! WAR COKTA!!!!!

Zaczynam od teraz, na początek Wasz poziom

1 pompka
3 brzuszki
5 przysiadów

Kto podejmie rękawice, domowe chuderlaki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1605
Codziennie powiadasz?

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę." - Wiesław Czermak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Hahahahahahahahaha się wpienił ostro widzę

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Codziennie, no nie mówcie że to Wam zakłóci regenerację

Nie wpienił, tylko czas rozbujać ten dział!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Jak będzie robił tylko po jednej serii to nie zakłóci. Ale czemu brzuszki a nie podciąganie. Wtedy to ma więcej sensu. A może by tak zamiast klasycznych ćwiczeń jednorącz/jednonóż.

Spokojnie niedługo wrzucę porady treningowe z forum Sommera jak dojść do poprawnego technicznie swobodnego stania na rękach, to się dział zapewne rozbuja.

Zmieniony przez - Freed85 w dniu 2011-08-28 23:30:03

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
To ma być zabawa a nie mordercza walka. Myślałem że trochę osób się w to włączy......

Freed, a może coś o kettlach? To moim zdaniem jeden z najbardziej niedocenianych przez domatorów rodzaj treningu.

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-08-28 23:37:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
A o czym tu pisać wystarczy udać się do księgarni i nabyć książkę Tsatsoulina na temat odważników. Tam jest wszystko podane jak krowie na rowie. Opisałem kilka planów na poprawę ilości powtórzeń zerżniętych prosto z książki o o GS i jakoś nikt się nie zainteresował. Omawiać techniki nie będę bo filmików na YouTube Cottera oraz członków RKC nie przebiję.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A książka droga..

Generalnie masz rację, ja nabyłem książkę miesiąc temu, i tak naprawdę to kopalnia wiedzy, mimo że wydana została......w 2001 roku

Zresztą, co z tego że napiszemy jak nie będzie miał kto czytać

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-08-28 23:52:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Cokta!!Widze że kurfa że nie jestem odosobniony Podejmuje wyzwanie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3753
I ja się piszę ! Ale poziom to taki ciut za niski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
noo Fred czekam z niecierpliwością , kiedy można się spodziewać tego artykułu ?

W pogoni za lepszej jakości życiem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Johny- Lafay + Aeroby + SW + Basen

Następny temat

Jaki wybrać trening na start?

Wiecej