SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dokąd zmierza kulturystyka ? Spojrzenie na przestrzeni lat.

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
loki7 - zapewne kolejny ktory mysli , ze Arnold brzydził sie koxu

Zmieniony przez - ziompel w dniu 2008-11-17 16:43:17

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
a nie bylo tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ktos pamieta to w poscie natana był taki jeden co mu zrobił burdel na 50 stron bo myslał ze arnold to czysty sportowiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pamietam typa na poczatku bylo smiesznie ale pozniej juz meczylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1267
gdzie napisałem ze inni sportowcy nie biora?moze tak to odebraliscie nie wiem nie wnikam wali mnie to...nie dziwie sie wam ze teraz kazdy z was chce mnie zniszczyc tutaj bo mam troche inne zdanie niz wy moze jakbysmy sie spotkali i na spokojnie pogadali zrozumielibyscie o co mi chodzi.Nie wiem czemu tak akurat reagujecie na to co napisałem ze chciałbym zeby nie było dopingu w kulturystyce i inych sportach czemu was to tak razi?To kazdy kto ma inne zdanie od was jest nie normalny trzeba go wyeliminowac itp?No chłopaki co wy se jaja robicie teraz czy tak na serio?Powtórze to jeszcze raz zeby było jasne fajnie by było zeby były kontrole antydopingowe w kulturystyce i innych sportach i jeszcze raz wiem ze od pewnego czasu do nie wiadomo kiedy nic sie niestety nie zmieni czy to w kulturystyce czy w innych dyscyplinach.Nie wiem bo mi sie juz wracac nie chce który to z was powiedział ze im zazdroszcze czy mnie razi to ze sa tak umiesnieni?nie wazne ale dla mnie to z deka przesada to ich umiesnienie tylko tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kontrole sie zdarzaja ale wiadomo
jakby byly tak na powaznie to wygrywalby ten ktory akurat nie dal sie zlapac z roznych powodow
jakby teraz na scenie wystepowali zawodnicy bez dopingu to cofnelibysmy sie do czasow gdzies z przed 50-60 lat w kulturystce
a wsrod amatorow mozna byloby zobaczyc lepsze sylwetki wiec oczywiste jest to ze tak sie nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1267
to jest oczywiste ze ludzie sie troche przyzwyczaili to duzego umiesnienia kulturystów i tak nagle jakby zobaczyli goscia jadacego na sucho no to sami wiecie jaka reakcja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wracajac do dyskusji z początku, kulturystyka zawodowa w obecnej formie również jest moim zdaniem bardzo przydatna. Podobnie jak np eksperymenty na zwierzętach Mocno ciągnie do przodu różne pożyteczne dziedziny wiedzy typu fizjologia, endokrynologia, farmakologia czy też po prostu chemia Jedyny minus jaki tu widzę jest taki,żeby jej młodzi potencjalni adepci nie nabrali się przypadkiem na myślenie typu 'kulturystyka=sport=zdrowie'.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
a raczej kulturystyka=kox=fajna zabawa, bo jeśli robi się to bez przesadnej ingerencji w organizm (w/wspomniane środki0 to=zdrowie) zawodostwo w każdje dziedzinie sportu=więcej poświeceń, sił, zdrowia, niezależnie co to by miało byc, czy kolarstwo, czy kręgle, czy tenis, biegim kulturystyka, box, no może golwiarze nie biorą i ci od warcab w czołówce światowej

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
Niech wbijają ale nie którzy przesadzają
kulturystyka powinna się podzielić na naturalną i z wspomagaczami

Niektórzy kulturyści mają za bardzo brzuchy rozdymane a to nie zdrowo wygląda (a kulturystyka powinna się kojarzyć z zdrowym stylem życia )

Zmieniony przez - shefu w dniu 2008-12-18 19:43:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotrowicz wygrał jakieś zawody w niemczech? Ma ktoś jakieś info na ten temat?

Następny temat

GP PEPA Opava 2007

WHEY premium