SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dokąd zmierza kulturystyka ? Spojrzenie na przestrzeni lat.

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 172 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Masti wiadomo waga czy wymiary to nic. Liczy sie iluzja. Ale te 80 kilo to tylko przenośnia taka :)

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6246
oni sa tak samo naturalni jak ten facet od hydroxycut

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
,,Frank Zane za duży?'' - Masti nie moja opinia, tylko osób nie ćwiczących, które zobaczył jego zdjęcia. Sam nie uważam by był zbyt duży wg. mnie to jest jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy) kulturysta w historii. Masz racje co do tego ze trochę tego nie ogarniam, bo czasami widuje ludzi na siłowni którzy otwarcie mówią że biorą, a ich wygląd i wyniki siłowe nie robią wrażenia. Mało tego ja jako początkujący z małym stażem, w niektórych ćwiczeniach biorę większe ciężary, przy takiej samej liczbie powtórzeń i z lepszą techniką.
,,okolo 80 max max 85kg naprawde dobrej jakosci miesnia przy bfie rzeczywistym okolo 8%'' - gringss z tego by wynikało że, ja mający 178cm wzrostu zbliżam się do granic moich możliwości, gdyż ważę trochę ponad 85kg. Obliczyłem że gdybym przy obecnym bf.zrobił redukcje do około 10% tłuszczu to bez usunięcia wody podskórnej ważył bym około 80kg więc prawie maksimum moich możliwości a ćwiczę dopiero 3,5 roku.
,,Warto tez obejrzec i poczytać relacje z zawodów-jest na forum ich dość dużo i sa dość szczegółowe .'' - Czytam i to nie mało relacji z zawodów, ale prawdą jest że na zawodach nie bywam i być może rzeczywiście powinienem się na jakieś przejechać.
Co do ,,80 kilowych kurczaków'' jak to określono, to zgadzam się z mastim, że są lżejsi zawodnicy którzy potrafią zrobić wrażenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
no to zobaczysz jak trudno naturalnie robi sie 5kg czystego miesa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
https://www.sfd.pl/Reg_Park-t298609.html - ,,Reg Park miał wspaniałe predyspozycje do kulturystyki i był bardzo silny: przed wynalezieniem sterydów wyciskał na ławce 225 kg i robił przysiad z ciężarem 370 kg. '' Prawda czy nie prawda, bo już sam nie wiem. Ma może ktoś info kiedy wycisnął te 225kg? Na youtube jest filmik ale nie ma podanej daty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
NattyDread
Obliczyłem że gdybym przy obecnym bf.zrobił redukcje do około 10% tłuszczu to bez usunięcia wody podskórnej ważył bym około 80kg więc prawie maksimum moich możliwości a ćwiczę dopiero 3,5 roku.



Wieeeelu rzeczy jeszcze nie wiesz

Zbijając poniżej 10% bf każdy 1% to ogromne straty mięsa dla naturala.

Wszystko tylko tak fajnie wygląda - "ważę 95kg, mam 15% bf, zbiję do 9% i będę wymiatał ważąc 90kg" Nie ma tak

Zaczniesz redukować, to się zdziwisz.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
,,Zaczniesz redukować, to się zdziwisz.''-HaVoK89 Sądząc po twoim awatarze masz odpowiednio duże doświadczenie by tak twierdzić. Planuje że zacznę redukcje jak skończę cykl Hst. Ktoś kojarzy kiedy Park wycisnął te 225kg i przysiadł te 370kg, i czy to możliwe by zrobił to nie biorąc sterydów? Z tego co wiem pierwszy steryd wprowadzono na rynek w 1956, czy się mylę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
Mylisz sie, sterydy dla ciezarowcow i kulturystow wprowadzono juz w 38, czyli jak park mial 10 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
https://www.sfd.pl/Reg_Park-t298609.html - Czyli w tym temacie znajduje się błąd? Gringss - co to był za sterydy ten z 38?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
podstawowy - testosteron propionat i metyltest czyli oralna wersja testosteronu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotrowicz wygrał jakieś zawody w niemczech? Ma ktoś jakieś info na ten temat?

Następny temat

GP PEPA Opava 2007

WHEY premium