SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dodatkowy trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 886

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

21

Waga

58

Wzrost

173

Cel treningowy

siła i rzeźba

Uprawiane inne sporty

boks

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

sztanga/sztangielki/ławka/drążek

Dieta

stosuję

Ostatnio przerabiany plan

system weidera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 200
Witam

Trenuję boks i do tego mam 2x w tygodniu crossfit. Niedawno mieliśmy koniec sezonu i mamy przerwę od boksu, ale crossfit został i nadal trenujemy w środy i niedziele. I tu jest moja prośba czy pomożecie mi ułożyć trening na poniedziałek i piątek, bo chciałbym jakoś zapełnić te wolne dni i czytałem trochę o FBW, ale samemu ciężko coś sobie ułożyć. Mam do dyspozycji sprzęt który wpisałem w ankiecie.


Zmieniony przez - Sopebu w dniu 2014-07-11 00:02:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 200
Widzę, że nikt nie ma pomysłu, więc zrypałem FBW z poradnika i mam pytanie, czy ten trening dla mnie może być? Oczywiście plus ćwiczenia na brzuch.

Zestaw A

Przysiady tylne 5x6/8p
Wiosłowanie 5x6/8p
Wyciskanie sztangi leżąc 5x6/8p
Military press 5x6/8p
Wyciskanie wąsko z flarowaniem łokci na boki 5x10/12p
Uginanie stojąc z prostą sztangą 5x10/12p

Zestaw B

Przysiady przednie 5x8/10p
Martwy ciąg klasyczny 5x8/10p
Wyciskanie sztangielek na skosie dodatnim 5x10p
Wyciskanie sztangielek siedząc 5x10p
California press 5x12p
Uginanie sztangi na modlitewniku 5x12p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Może być, ale zacznij od 3-4 serii na początek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 200
OK, dzięki. Mam tylko jeszcze jedno pytanko czy między ćwiczeniami robić przerwę, czy mogę jechać od razu ? Między seriami zrobię sobie chwilkę, bo to normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
To zależy ile masz siły i po jakim ćwiczeniu. Inaczej się odpoczywa po przysiadach, inaczej po bicepsie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 200
To fakt masz rację. Zobacze i sam sobie ustale ile potrzebuję. Dziękuję Ci za pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacyjne zabawy z ekspanderem.

Następny temat

Trening na rzeźbę - Rozpiętki

WHEY premium