SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dodatkowe półtora kilo wagi w 2 dni ? Możliwe ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1522
Witam,

Od jakiegos czasu jestem na redukcji. Dieta ustalona przy pomocy tego forum, cwiczenia silowe, cardio, plus nie do konca polecane ostatnio biegi (biegam bo lubie, po pracy umyslowej dobrze "resetuja" mi umysl). Ogolnie jest dobrze, waga spada, a co wazne spada glownie przez redukcje BF (wg pomiarow z wagi) wiec udaje sie zachowywac miesnie.
Co jakis czas warto zrobic sobie "cheat day" lub maly reset, w zeszly weekend znajomy mial urodziny wiec byla okazja do odrobiny rozluznienia. Te dwa dni nie liczylem kalorii, ale tez nie opychalem sie bez umiaru choc oczywiscie zjadlem wiecej niz w dni z trzymana dieta. Problemem mogla byc jakosc zywnosci, byl tort, ciasta (domowy wypiek), kielbasa z grilla, karkowka itd. Nie bylo alkoholu, wiem wiem, co to za urodziny bez ? ;)
W piatek rano waga pokazala mi 72.8 kg. W poniedzialek rano... 74.3, i niestety poszlo to w tluszcz bo BF wzroslo. Czyli przez dwa dni weekendu przybylo mi.. poltora kilo wagi. Jest to wogole mozliwe ? Czy po prostu mam takie szczescie ze mase lapie blyskawicznie przy kazdej nadwyzce ? przyznaje ze troche mna to wstrzasnelo... trzyma czlowiek diete, dyscypline, cwiczy silna wole, wylewa litry potu na cwiczeniach dla malych ale stalych spadkow wagi, a wystarczy dwa dni zeby zniweczyc efekt pracy dwoch tygodni. No ja piernicze...
Dzisiaj jest czwartek, a ja ciagle redukuje ta weekendowa nadwyzke, dzisiaj rano waga 73.7.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Na masę ciała wpływa wiele czynników, nie tylko tłuszcz, ale i woda, treść jelitowa czy glikogen, także nie ma większego sensu się przejmować.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 361 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32239
Nie rozumiem po co wchodzisz na wage czesciej niz raz na tydzien, codzienne ważenie sie nie ma sensu, bo tak jak Koniu napisal na wage ma wplyw wiele czynnikow.

Jesli masz wagę domową z pomiarem skladu ciala to jest ona mało wiarygodna. Poza tym powinno sie ważyć mniej więcej w tych samych warunkach np. w piatek rano po toalecie.


Zmieniony przez - Yurati w dniu 2016-08-04 16:40:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Witaj,
Na wagę tak nie patrz a na wymiary, wachania dobowę mogą być dość sporę jeśli chodzi o wagę także centymetr w rękę mierzyć pas a wagę raz na tydzien raz na dwa.
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Waga, która po stanięciu na nią pokazuje poziom masy mięsniowej i tłuszczowej to nie bierz tych wyników na serio Bo one miarodajne nie są...
Wróć normalnie do swojego jedzenia i waż się nie więcej niż raz w tygodniu, bo bez sensu, a człowiek się tylko stresuje i przejmuje.
Chociaż ja uważam, że co tydzień takie wypady weekendowe nie przybliżą Cię do celu, a oddalą na maksa, wiem po sobie.
Niech to będzie raz na jakiś czas
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie proporcje W do T?

Następny temat

Mikrourazy "zakwasy", nawet do tygodnia po treningu.

WHEY premium