SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dodatki z apteki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2409
Witam!
Przymierzam sie do cyklu 100 tab metki i mam takie pytanie, bo zawsze plondruje forum i częściowo znajduję informacje więc mam nadzieje, że tu znajde odp :) Jak w temacie - w co konkretnie zaopatrzyć się w aptece pomijając osłonke na wątrobe ( co obecnie polecacie Liv 52 czy moze essentiale?) i multiwitamine. Coś na serducho ? Bo podczas cyklu nie mam z tym organem porblemów, zarówno jak i z ciśnieniem ;) czy niekoniecznie ? Dobrze by było coś na ,że tak powiem osłone układu trawiennego - żołądek,jelita, bo często po metce męczy mnie zgaga, nadkwasota. Co jeszcze ciekawego ? Druga sprawa, a mianowicie odblok. Zawsze waliłem 12 tab cloma po 50 mg dziennie i tyle. Troche się naczytałem i tera jak lepiej ? Tylko 6 tab clomda po te 50 mg na noc + booster teścia- czy jednak sobie go podarować ? A jak nie, to jak zacząć, w jakich dawakach i kiedy go brać ? ( chodzi mi konretnie o Bsn - Axis-HT ). No i trzecia sprawa - badanie poziomu teścia. Byłem jakiś czas temu, konkretnie pod koniec lutego zrobić sobie badania hormonów. Wszystko wyszło wręcz idealnie oprócz teścia, który był lekko zaniżony. Moje pytanie brzmi - kiedy najlepiej po tym cyklu iść sobie zrobić badanie ponownie na tego teścia by zobaczyć co tam się z nim dzieje. Z góry dzieki za odp. Podrawiam ;)

Zmieniony przez - Omen6667 w dniu 2010-07-26 23:33:48

Zmieniony przez - Omen6667 w dniu 2010-07-26 23:35:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2409
Pomocy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Pięć złote

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2409
Dostaniesz 5,50 jak odpowiesz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
lakcid bym dał , wapno na zgagę ,zamiast aspiryny witamine E 200mg ed z rana ,standard zincas forte i aspargin żęby to robiło ...dawaj soga.

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Ja bym brał z apteki: Essentiale Forte, Sylimarol, Aspirynę, Wyciąg z Jemioły, Głóg w tabletkach, Magnez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 391 Wiek 69 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
a ja prezerwatywy i bilobil.

Nadmiar odpoczynku nigdy nie doprowadził nikogo do śmierci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2409
dzieki dzieki :) Ale te aspargin to chyba w razie 'gdy zakuje serducho' ? czy brać profilaktycznie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
profilaktycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 243 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1543
możesz dorzucić kwas omega
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STANOGEN Desert Labs

Następny temat

Wyskok a metanabol

WHEY premium