SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dodatek do Deci

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 283
witam wszystkich.
moje pytanie jak to wlasciwie jest z dodawaniem Provironu do deci?
Deca(solo)nie ma mowy o testosteronie. na odblok wszystko co mozliwe mam dobry dostep.
myslalem o 400mg/tydz.(deca). Przez 8 tyg.+Caly cykl Proviron, zeby troche oszukac organizm co do ilosci testosteronu i oczywiscie zeby dziewczyna mnie nie zabila bo slyszalem ze moze byc ciezko.

Poradzcie cos
Ja jestem mgr. Rehabilitacji wiec chetnie pomoge przy kontuzjach odnowie i regeneracji
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4400
łeć : Mężczyzna

Wiek : 23

Waga : 83

Wzrost : 179

Obwód klatki : ?

Obwód ramienia : 39

Obwód talii : ?

Obwód uda : 61

Obwód łydki : -

Staż na siłowni : 1,5 roku

Ilość spożywanego białka : 2g/kg

Ilość spożywanych węglowodanów : -

Ilość spożywanych tłuszczów : -

Opis przebytych cykli sterydowych : 1.TESTOSTERONE 450 10ml
2.OMADREN 20ml + TESTOSTERONE 450 10ml + METKA 100szt

Trening : 5 razy w tygodniu

Cel cyklu : dobra budowa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu : 6 miesiecy

Poziom BF% : -

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) : chudniecia

Stan zdrowia : B.dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia : łysienia

PPM podstawowa przemiana materii : -

Wyciskanie leżąc (MAX) : 135

Martwy ciąg (MAX) : 180

Przysiad (MAX) : 4 x 140

Zawsze bedziesz chciał wiecej...
Zawsze Ci bedzie mało...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Ja w zyciu nie wzialbym deki solo nawet z najlepszymi srodkami na odblok.

Deka moim lamerskim zdaniem musi isc w parze z tesciem.Dlaczego tak bardzo nie chcesz tescia zapodac???

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
Kolejny gostek bez jajek :) bedzie )))))))))))

test i tylko test!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
j/w czemu sie tak boisz tego testa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
co polecasz na okostne :( piszczeli :( problem cholerny mam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zawiedziesz swoja dziewczyne i dostaniesz sidów jak ci spadnie testosteron naturalny. cchesz załatwic pauke na długi długi czas? dorzuc tescia bo bedziesz zalowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 283
Obmarek problem z okostna to powazna sprawa, dlatego, ze to naturalny amortyzator (taki airbag dla kosci ktora to jest wlasnie pokryta ta tkanka)najczesciej wylapuje nadmierne obciazenia podczas cwiczen ktore odbywaja sie pod nieanatomicznym katem nie chce tu nikogo pouczac ale moze technika ktoregos z cwiczen jest nie odpowiednia. nie pod takim katem jak trzeba wtedy wektor obciazenia przypada czesciowo na tkanke zewnetrzna (sila scinajaca). Ja polecam lekki antybiotyk i cos przeciwzapalnego. nie ignoruj problemu bo okostna to tkanka dozywiajaca i budujaca kosci jej zapalenie to nie mila sprawa i moze przeniesc sie na zeby..........

Z deci juz mnie wyleczyliscie przyszedl do mnie do praktyki facet ktory walil dece solo........opowiedzial mi jak to bylo:
BLOK jak mur berlinski nie pomagaly rzadne znane srodki dlatego nie bede bil deci solo moze kiedys plus test oczywiscie tak jak radziliscie.

a teraz chce poczytac co powiecie mi o Thermoliefe tbol, ebol,cbol,i te cuda na watrobe od nich.Czy warto? i czy bede po tym musial rowniez zjesc wiadro Clomidu??Ewentualnie jak dlugo stosowac i czy mozna ten thermoliefe jeszcze z czyms mixowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668829
zacznij kolego od ankiety,poza ty dlaczego wykluczasz testosteron?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 283
Nie wykluczam testosteronu. poprostu chcialem wiedziec czy praktycznie mozna go wyeliminowac z cyklu....(bo teoria jest piekna)
ale teraz juz wiem ze czesc androgenna jest tak samo wazna jak anaboliczna. Ankiete zrobie w najblizszym czasie.
a ty lodzianin masz duzo ciekawych informacji w tej glowie napisz mi cos o tym Thermolife interesuje mnie to.
Bo zdecydowalem ze na sok jestem jeszcze zamalutki i nie bede potrafil wlasciwie ocenic co sie dzieje w moim organizmie. A jezeli nie jestem pewien czegos do konca to tego nie zrobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4400
Z jakim tesciem najlepiej dekę walic i jak to rozpisujecie >????????

Zawsze bedziesz chciał wiecej...
Zawsze Ci bedzie mało...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parabolan, sprawdzcie czy dobrze ułożyłem cykl ;) i czy w ogóle trzyma sie kupy

Następny temat

pomocy,Oma/tesciu

WHEY premium