SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dodanie Antka lub . . . do cyklu z Trenem . . . dylemat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32683
Hej.
Tutaj mój post Czy https://www.sfd.pl/Jaki_Tren_na_pierwszy_kontakt__pytanie_-t1173959.html
Nie wiem czemu nie mogę dodac wpisu w temacie (dlatego założyłem nowy)

Tren leci już 2,5 tygodnia i już widzę , że działa . . . moc nie wiadomo skąd . . :)
Ze skutków ubocznych to miałem kłopoty ze snem (ale już minęły) oraz podwyższone ciśnienie (walcze z tym) i na pewno wzrost "agresji" (naprawdę łatwo mnie zdenerwować, ale w ,myslach powtarzam sobie, że to efekt Trenu . . . :)

chciałbym dodać coś do Trenu (który będę ciągnął około 12-14 tygodni)

Może Turę (w jakich dawkach) lub Antek
Ostatnio czytam o braniu Antka 50 mg tylko raz dziennie (np. do śniadania) przez kilka tygodni

Co Wy na to? jakie są wasze uwagi? spostrzeżenia? doświadczenia?

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Do trenu już nie ma co dodawać ,coś ew po trenie dopiero

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32683
lodzianin1 . . . ten sposób brania Antka rano (co o tym sadzisz)? , ile brałbys Tury? . . . oczywiście wszystko po Trenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ciesz sie tym trenem na razie i tyle. Wiecznie ta radosc trwac nie bedzie (mozesz nawet planowanego okresu nie pociagnac).

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32683
Wiem, dlatego mysle co poxniej i chodzi mi po głowie Tura lub Antek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Wszystko zależy od celu ,wrzuć ankietę działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32683
Była pod linkiem . . . nie mogłem edytować wcześniejszego posta dlatego załozylem nowy
Wiek: 40 Waga: 108 Wzrost: 189 Obwód ramienia: 45 Obwód klatki: 115 Obwód uda: bylo 52 Obwód talii: 96 Staż na siłowni: 16 lat Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy): trzymam dietę. Znam proporcje (po ostatnim cyklu jestem już mą drzejszy i wiem co zawaliłem) Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: Ostatni zakończony w lutym 2017 1-5 tydzień – metanabol 30 mg dzień 1-5 tydzień – enan (poniedziałek i czwartek) po 250mg 6-18 tydzień – enan (poniedziałek, środa, piątek) po 250mg 1-15 tydzień – deka (wtorek i piątek) po 200 mg 16 – 20 tydzień – winstrol 30 mg dzień 24 tabsy clomidu oraz 3 ampułki * 5000j. HCG Opisz swój plan treningowy: FBW * 3 week Cel cyklu: Mięśnie Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia: Poziom BF% (tkanki tłuszczowej): 13% Stan zdrowia: Bardzo dobry Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia: Porost włosów PPM (podstawowa przemiana materii): Bardzo dobra Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach za czasów świetności . . . (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą): Klatka 150, martwy 240*2, przysiad 220*6 Powyższy cykl skończyłem w 2017 roku. Od Września 600 mg teść Cypionat Bioniche leci 2 strzały dziennie Chciałbym w końcu uderzyć w Trena (mam dostęp do Bioniche, Biosira, Andro, BM) Jaki Tren proponujecie na 1 raz Ace czy Enan ? W jakich dawkach? Jakiej firmy? Po Trenie nie chcę wchodzić na odbloka ani mostek tylko jechać dalej / np.[. na samym teściu Dzięki za wskazówki

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Jaki_Tren_na_pierwszy_kontakt__pytanie_-t1173959.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisz kolego jakie masz skoki sily na trenie i jak dawkujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32683
Bioniche E / 200 mg na tydzień / poszedł 3 strzał . . .

Wraca wszystko do normy, ale robie zyciówki w wycisku na stojąco . . . 95kg *3 . . .


Zmieniony przez - blizniacy w dniu 2018-12-06 12:13:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Ja bym leciał tak długo na trenie jak będzie kręcić i wyniki będą ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
wszystko zależy jak długo bedziesz ciągnął trena. Ja akurat teraz 2 tydzień lece towar po 4 tygodniowym odpoczynku od towaru. I akurat antka daje teraz razem z trenem hexą. Tyle ze u mnie tren leci cały rok na okrągło w niskich dawkach. Zmieniają sie tylko estry z hexy na trena enana i na koncu do wycinki tren acet. Ja osobiscie po antku odrazu wchodze na ture, z tuy na wino itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol + enan 250mg

Następny temat

Problem z cholesterolem

WHEY premium