SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dodanie Antka lub . . . do cyklu z Trenem . . . dylemat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
azazelll
wszystko zależy jak długo bedziesz ciągnął trena. Ja akurat teraz 2 tydzień lece towar po 4 tygodniowym odpoczynku od towaru. I akurat antka daje teraz razem z trenem hexą. Tyle ze u mnie tren leci cały rok na okrągło w niskich dawkach. Zmieniają sie tylko estry z hexy na trena enana i na koncu do wycinki tren acet. Ja osobiscie po antku odrazu wchodze na ture, z tuy na wino itd


wszystko ok ale patrz na doświadczenie w saa jeszcze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
no tak, ale sam wiesz że jak ktoś sie uprze to i tak weźmie. Choć by człowiek odradzał. Czasami lepiej powiedziec jak brac a mysle ze mniej szkody sobie ludzie wyżądzą. byle nie przeginali z dawkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
blizniacy
lodzianin1 . . . ten sposób brania Antka rano (co o tym sadzisz)? , ile brałbys Tury? . . . oczywiście wszystko po Trenie


umknęło mi to pytanie ,rano jako pw czy rano jednorazowo po prostu co dziennie ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32673
lodzinin1 . . . chodziło mi o branie 1 tabletki do sniadania przez kilka tygodniu . . . często czytam o takiej formie brania lub 2 godziny przed treningiem . . . ja bym się skłaniał do wersji tabs rano . . . czy to ma sens? czy dac sobie spokój?

Ewentualnie jak skończę trena na jakie dawki wejść z Turą i jak długo (rozumiem, dzielimy dawki , tak jak metę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
ale ten antek po trenie już?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
Tren+Antek to dobre połączenie popularne w USA i coraz bardziej u nas jednak nie dla wszystkich trzeba mieć pancerne flaki to kombo wykańcza najtwardsze jednostki sam byłem na nim dwa lata temu ale przestałem przyjmować pokarm i skończyłem na kroplówce za pierwszym razem wpuścił we mnie 5 flaszek byłem tak odwodniony flora jelita zginęła jak masz kasę na profilaktykę probiotyki etc , wlewy itp próbuj ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
No dobra ale co po tym ?? Czym takie combo przebijesz ? Zostanie insulina tylko .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32673
Tak antek po Trenie lub Tura . . . tesć cały czas w tle . . . ile Tury byscie brali i przez jaki czas (nigdy jej nie brałem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Turę możesz spokojnie plus 12 -16 tyg lecieć z podbijaniem dawki jak nie zamuli flaków
4-40mg
4-50mg
4-60 mg
4-70 mg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32673
dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol + enan 250mg

Następny temat

Problem z cholesterolem

WHEY premium