SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dodać kcal?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 485

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 104
Witam wszystkich mam problem otóż jestem na masie ale niewiem czy zwiększyć kcal waga 61.3 dzisiaj i tydzień temu też tyle było jednak przytyłem z 60.8 do 61.3 w 3 tyg i teraz się zatrzymało dodam iż trenuje kickboxing 2x w tyg po 3 godziny siłownia fbw3x w tyg +co dziennie jeżdżę na sił i zaj rowerem ok 6 km w jedną stronę czyli 12 km w ciągu dnia +- w dni nie treningowe też jeżdżę te 12 km
Aktualnie 2600 kcal wzrost 174
15lat waga 61.3 dzisiejsza
2. Pytanie ile powinnem przytyć w tyg bo wiecie jak byłem na redukcji to na tydz. 1% masy ciała szło i było na wadze elegancko a na masie ile?

Jakubek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699614
Sama waga to nie wszystko . Zwracaj uwagę na zmiany w sylwetce Pozatym zwiększanie ilości dostarczanych kalorii niewiele pomoże, jeśli z nawiązką zużyjesz ją wykonując przez dwie godziny super-hiper serie na klatkę piersiową. Nawet najlepiej zbilansowana dieta niewiele pomoże jeśli trenować będziesz w sposób nieprzemyślany. Wiedz, że zdecydowanie częściej stopującym elementem treningu siłowego nie jest niedostateczna, a przesadna jego intensywność! I wreszcie musisz sobie uświadomić, że wszelkie nakłady pracy związane z dietą i treningiem na nic się zdadzą, jeśli nie zapewnisz swojemu organizmowi odpowiednie dawki odpoczynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 104
Masz rację ale czy trening fbw 2x w tyg wystarczy?

Jakubek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
jak nie masz innej możliwości to wystarczy ale lepszym rozwiązaniem zdecydowanie jest 3x w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 104
Ehh nie chce rezygnować z siłowni ani z treningów myślę że pozostawi 2600 kcal 3x siłownia i 2x treningi jedyne co zmienię to to że w sob i Nd będę się regenerowal + dodam że od września niebede tak jeździć na rowerze bo będę dojeżdżac do szkoły pociągiem więc myślę że organizmowi wystarczy
Treningi kickboxing też nie są niewiadomą jak ciężkie czasami są lżejsze czasami cięższe
Dziękuję Za wszystkie odpowiedzi
Niespodziewalem się że tak szybko mi ktoś odpisze.

Jakubek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
2600 to bardzo niska podaż przy tak wysokiej aktywności fizycznej. Nawet bez niej Twoje zapotrzebowanie może być bliskie lub Nawet wyższe niż obecnie zjadasz.

Poza tym masa ciała nie jest wyznacznikiem efektów jakie osiągamy. Nie należy więc bazować na niej. Istotne są obwody ciała mierzone co 1-2 tygodnie rano na czczo i zapisywane. W zależności od ich zmian korygujesz ilość kalorii w diecie lub aktywność fizyczną.

Nie da się określić ile powinieneś przytyć. Jak obwody nie idą w górę, to dodajesz kcal.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
2 x tydzien ok, zawze to lepiej niż nic, dobrze też zadbać by w pozostałe dni też jakaś aktywność fizyczna była

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
bazuj na obwodach ciała co już zostało powiedziane, obserwuj czy nie podlewa za bardzo lub nie spada, wtedy modyfikuj pod te zmiany dietę do swoich celów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla początkującego na masę!

Następny temat

ILOŚĆ MAKROSKŁADNIKÓW DO SPRAWDZENIA

WHEY premium