SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Docinka, redukcja 16 procent bf

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 290
Cześć, aktualnie mam 16% bf, chciałbym zejść do co najmniej 12% bf. Mój plan: P(klata+triceps) W(plecy,biceps) Ś(nogi+barki)C,P,S to samo, w międzyczasie biegam, co dwa tygodnie dropset'y. Poza tym, że dużo siedzę na wykładach (studia) to żyję bardzo aktywnie. Dieta: białko w proszku, kurczak (z piekarnika w sezamie, lub bułce tartej) ryż, jajka, ziemniaki, wędliny, kiełbasa (z domu - własne). I wgl lubię gotować, więc omijam fastfood. Co mogę poprawić? Dieta zdrowa, więc chyba ok, może suplementy? Słyszałem coś o hmb, działa? Lub coś innego? PS mam 180 cm, ok 83 kg. Z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6052 Napisanych postów 74651 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 626362
Jeżeli chcesz zejść do 12 % to dieta musi być dobrze ułożona , nie „na oko”. Z suplementów możesz kupić Bcaa , kreatyne itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 1591 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22123
Chcesz efektywnej redukcji- licz kalorie

Trenuj mózg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3697 Napisanych postów 62721 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 677328
Zapraszam do działu odżywianie i odchudzanie. Zajmiemy się podstawami, a potem pomyślimy do suplementach:

http://m.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html

Zmieniony przez - domer w dniu 2018-04-18 08:47:54

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spożycie suplementów diety- prośba o pomoc przy pracy licencjackiej

aerofull