SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry wycisk czy przesada?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 338
Mam pytanko mianowicie ćwiczę już rok z przerwami (od czerwca już bez odpuszczenia ani jednego treningu - profilem się nie sugerujcie bo muszę go zaktualizować) czy ćwiczenie 5 razy w tygodniu tj. poniedziałek - siłownia wtorek - crossfit/SW środa - siłownia czwartek - crossfit/SW piątek - siłownia i weekend wolny a ew. w sobotę jakiś basen w celu regeneracji ma sens czy to już za dużo? Bo ćwiczę tak od pewnego czasu i owszem ogólna sprawność wzrasta, siła trochę też, ale jakoś średnio widzę efekty po wyglądzie. Niby mięśnie rosną ale bardzo powoli i to przez to, że za dużo? Czy może muszę mieć więcej cierpliwości? A może to przez to, że dieta trochę kuleje, co prawda staram się sporo jeść i o jakiś określonych porach codziennie tak samo ale to jednak jeszcze nie to czego bym chciał. Martwi mnie też to, że przez cały ten rok trochę poprawiłem wygląd i siłę (rok temu ledwo 5 pompek robiłem, teraz 70 za jednym razem, na klatę, czy przysiad brałem po 20 kg teraz rekord na klatkę 90) i powiedzcie mi czy robię coś źle, czy ogólnie ma to jakiś sens i co poprawić/ zmienić. Z góry przepraszam za chaotyczność posta, ale chciałem zawrzeć w nim wszystkie wątpliwości i "problemy" jakie mam. Bardzo proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam.

"Bo talent to 10%, reszta to morderczy trening"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak zmienia się waga, wymiary w ciągu miesiąca?
Normalne jest, że przy zwiększonej aktywności będziesz musiał więcej jeść. Dlatego właśnie dopracowałbym dietę

Zmieniony przez - Czesiek43 w dniu 2014-08-25 20:26:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 338
Ogólnie kiedy zaczynałem ważyłem niecałe 70kg dziś jest to 76 (ważone na czczo), co do wymiarów niestety nie mierzyłem się zbyt regularnie ale jest te kilka cm różnicy.

"Bo talent to 10%, reszta to morderczy trening"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
6kg w miesiąc? czy przez cały czas?

Mierz się bo to pomaga sprawdzić czy za szybko pas nie rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 338
Przez cały czas. Jakby tyle mięcha szło mi w miesiąc to bym się za niedługo na Mr. Olympia wybierał, a nie pisał tematy na forum ;D To fakt, ale w miarę w lustrze widać co się dzieję chociaż pewnie nie tak dokładnie jak gdybym się mierzył.

"Bo talent to 10%, reszta to morderczy trening"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
6kg wiecej na wadze przez cały rok? o.O
Bierz się za dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 338
Tak właśnie myślałem, że tak słabo przez tą dietę. Początkowo tłumaczyłem to sobie tym, że robiłem przerwy itd, ale to chyba nie miało jednak nic do tego. Powiedz mi taka dieta na początek mogłaby być? :
7:00 - jajecznica/ płatki z mlekiem
9:30 - 4 - 5 kanapek
13:00 - obiad
15:00 - kurczak z ryżem albo coś w ten deseń
18:00 - jakieś owoce
19:00 - coś z białkiem jakiś serek albo mleko czy coś
tak mniej więcej na początek jakbym zaczął byłoby ok? Bo niestety jestem uzależniony od tego co jest w domu i od tego co mama gotuje. Co do wyliczania na początek może postarałbym się po prostu jeść dużo bo próbowałem to kiedyś wyliczać ale powiedzmy sobie szczerze dla takiego żółtodzioba jak ja to trudna sprawa.
Edit: Oczywiście jak zacznie się szkoła godziny ciut by się zmieniły ale ogólnie wyglądałoby to wszystko podobnie.

Zmieniony przez - Amarath w dniu 2014-08-25 20:53:38

"Bo talent to 10%, reszta to morderczy trening"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyliczanie to nie jest trudna sprawa, wręcz przeciwnie.
Twoja dieta nie mówi mi kompletnie nic. żadnej gramatury, nawet nie podane dokładnie co bedziesz jadl. Rok ćwiczysz to według mnie już czas sie za normalną dietę wziąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 338
Chętnie bym to zrobił tylko jak mówiłem nie mam własnych pieniędzy tak więc jestem uzależniony od tego co jest. Jakieś propozycje co w takiej sytuacji?

"Bo talent to 10%, reszta to morderczy trening"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 338
Dzięki wielkie za link :)

"Bo talent to 10%, reszta to morderczy trening"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czuken - never give up !

Następny temat

FBW na masę do oceny

WHEY premium