SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry wybór na kolacje ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 216
Siema, mam pytanie, otóż chciałbym się dowiedzieć czy posiłek niżej wymieniony jest dobry na kolacje :
Twaróg chudy 250g
2 banany
Miód 2 łyżeczki
Mleko 2%
Spiłem sobie to przed chwilą w postaci shake, ale zobaczyłem na tabeli kalorii i wydaje mi się, że za dużo węgli :/ nie jestem jakimś ekspertem, ale wydaje mi się, że węglowodany pochodzące z owoców nie są tak bardzo niezdrowe na noc jak np. bułka czy coś.
Jak, zły to doradzcie co moge zmienic, a jak dobry to tym lepiej bo juz się trawi :)
Jak macie jakies pomysły na szejki to piszcie w miare możliwości :)
Dziękuję i pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Taki szajk warto wrzucić po treningu. Na noc węgle złożone kasza/ryże z mięchem i oliwą np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 216
ja nie wiem :) ale z tego co czytałem i słyszałęm to węglowowany na noc są dobre wtedy gdy robię trening rano. a ja robie w godzinach popołudniowych 15;16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Wartości z miodu wykorzystaj w inny sposób, mianowicie łyżeczka miodu do wody pozostawiasz na noc, rano mieszasz i dopiero dodajesz sok z cytryny i takie combo wypijasz na dobry początek dnia. 100% przyswajalności zawartych tam wartości.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 216
i to jako śniadanie ? :) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Węgle przyczyniają się do lepszej jakości snu i do zdecydowanie lepszej regeneracji. Ludzie bezpodstawnie demonizują wieczorne węgle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jako starter przed śniadaniem, no i mowa o prawdziwym miodzie a nie podróbce.

Zalezy o której tą kolację jesz i czy to przypadkiem nie jest potreningowy posiłek.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Autor napisał, że nie jest po treningowy, ale to też nie wyklucza ich jedzenia 2-3h przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 216
dziekuje, czyli reasumując. wypiłem godzina 21;20 klade się spac 23 dobrze/ zle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
ok ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tylko zauważyłem że napisał o kolacji a że nie potreningowy nie jest to tego nie widzę

Dobrze będzie jak w puli się mieścisz. Jak się boisz o węgle mozesz do jednego banana zmneijszyć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak szybko tyć?

Następny temat

Dieta na masę do oceny.

WHEY premium