SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry trening na Wytzymałość zmiany.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1502
Witam ćwiczyłem tym planem już 2 raz plan jest dobry na wytrzymałość idzie tez siła i masa bardzo konkretny plan więc polecam ten plan. Ten plan jest tak trochę pod sporty walki mam pytanie chciał bym dodać do tego planu jeszcze jakieś ćwiczenie może wyciskanie francuskie może tez uginanie na biceps co wy na to czy by to było dobre rozwiązanie pytam tych osób co się na tym znają.


TRENING A:

POWER CLEAN (zarzut siłowy sztangi z ziemi) 5 X 5 (=> MOC, całościowe ćwiczenie - plecy, nogi; w szczególności kaptury, prostowniki grzbietu)
PRZYSIAD TYLNI (front squats) 5 X 10 (=> NOGI, częściowo plecy, brzuch)
POMPKI NA PORĘCZACH (dips) 5 X 5 (=> KLATKA, TRICEPS)
WIOSŁOWANIE sztangą oburącz lub pół-sztangą jednorącz (barbell rowing) 5 X 15 (=> PLECY)


TRENING B:

CLEAN AND JERK (PODRZUT SZTANGI) 5 X 5 (=> MOC, całościowe ćwiczenie - plecy, nogi, ręce;, barki w szczególności kaptury, prostowniki grzbietu)
PRZYSIAD PRZEDNI 5 X 5 (=> NOGI, częściowo plecy, brzuch)
WYCISKANIE SZTANGI LEŻĄC 5 X 5 (=> KLATKA, TRICEPS)
PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU 5 X 10 (=> PLECY)
MARTWY CIĄG 5 X 5 (=> PLECY)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Szukasz ćwiczeń i treningów na wytrzymałość, wpisz w youtube Crosfit lub 300 Workout i popatrz jak to wygląda jest wiele ćwiczeń a raczej wariacji klasycznych do tego łączenia ilość powt itp. Ten trening nie jest treningiem na wytrzymałość w słowa tego znaczeniu szczególnie jeśli mówimy o sportach walki. Choć ma on takowy zarys. Bynajmniej jak dla mnie.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1502
nie psiałem żeby ktoś mi polecił trening na wytrzymałość przedstawiłem swój trening trenowałem tym treningiem już sporo czasu i chciałem zapytać czy do tego treningu dobrze by było dodać Jeszcze jakieś ćwiczenie na biceps i coś morze jeszcze na triceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To co przedstawiłeś to trening na wytrzymałość? Ciekawe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Bo jak widać 10 powtórzeń to wytrzymałość 5 masa 2 siła itd.... ehhhhh No ale nic nie poradzimy bo po 15 palimy mieśnie więc nie ma opcji ;) Witam w nowym roku Panie Hubercie !!!!

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na nowy rok, 60 dniowy cykl masowy ! nie ma lipy

Następny temat

Plan treningowy - prośba o przetłumaczenie

WHEY premium