SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobre czy niedobre produkty w diecie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Siema!Mam 16 lat,69kg wagi i jakieś 175cm wzrostu.Od jakiegoś czasu postanowiłem trenować street workout lub jak kto woli,ćwiczenia z masą własnego ciała.Ogólnie w całym moim przedsięwzięciu jest cel wzmocnienia siły i wytrzymałości mięśni a wygląd jest tam jakimś efektem ubocznym.Jakoś sobie tam trenuję,mam plan treningowy,widać efekty lecz mam pewne pytanie lub rzecz która mi ciągle chodzi po głowie.

Jem produkty które są często hejtowane przez wielu ludzi którzy mają coś tam wspólnego z treningiem.Jem np. masło,paluszki mięsne,białe pieczywo,jajecznicę,często zdarza się schabowy.Oczywiście jem dużo więcej różnych produktów,posiłki,owoce,warzywa itd.Absolutnie nie jem żadnych fastfoodów,słodyczy.Nastawiłem się na jak najmniejszą ilość cukrów prostych i tłuszczy.

Oczywiście da się zamienić te produkty na inne itd. ale wymagałoby to ode mnie wkładu finansowego a jak na 16 lat nie mogę sobie pozwolić na dodatkowe wydatki (jeżeli ktoś jeździ MX/enduro się orientuje o co biega) i mogę jeść tylko to co praktycznie kupią rodzice lub mogę zaproponować dość tani zamiennik i tutaj pojawia się pytanie,co mam z tym zrobić.Wkładać w tą dietę kasę,trzymać się kurczowo tych 5 posiłków dziennie i liczyć każdy makros?Ogólnie powiem ,że niezbyt mi to na rękę.Proszę o wasze porady i sugestię.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, a migrena w wieku dojrzewania

Następny temat

Dieta redukcyjna

WHEY premium