SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobranie supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2502
Witam, potrzebuję porady jakie dobrać suple, dieta u mnie jest dobra- szczególnie pilnuję Białka i Kalorii, nie jem słodyczy. Staż na siłowni pół roku, brałem tylko suplementy regenerujące typu: BCAA. Waga w normie [waga:70kg wzrost:173cm]. Dodam, że potrzebuję suple, które pomogą mi w nabraniu suchej tkanki mięśniowej, nie chcę przybierać za bardzo na masie (max. 4 kg), muszę pilnować wagi pod sporty walki (ale sporty walki to inny temat, teraz chodzi o siłownie), potrzebuję czyste mięśnie.

Pomocy, SOG~~~~
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5398
Polecam BCAA, Beta Alanine, kreatynę (monohydrant/jabłczan). Szczególnie te dwa ostatnie w połączeniu razem dają bardzo dobry efekt ( Beta & kreatyna ).

By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
mozna pomyslec jeszcze nad czyms przed treningowo co da pobudzenie chocby kofeina
ktora rowniez dziala na poprawe wytrzymalosci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2502
Z przedtreningówkami chciałbym się jeszcze wstrzymać, ale jakby co to myślałem w bliskiej przyszłości nad High-Kickiem [?] A powiedzcie mi, bo mam duże problemy z trądzikiem i wgl skórą, a czytałem, że Beta Alanina powoduje swędzenie skóry, czy ma to jakiś związek z trądzikiem, czy np. podczas jej stosowania moja cera mogłaby się jeszcze bardziej pogarszać? Myślicie, że na początek: BCAA+Mono+CM3 wystarczą? Jak dawkować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie ma to nic wspolnego z trądzikiem
postaw na jedną formę - albo mono albo jabłczan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5398
Na kreatyną jesteś za młody jeśli masz 16 lat. Beta Alanina powoduje takie mrowienie, a nie swędzenie i nie wpływa negatywnie na cerę.

By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2502
Wybieram jabłko, kumpel z teamu miał zaj**iste efekty na tym i to bez diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
może jadł coś dodatkowo oprócz jabłczanu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2502
BCAA, Białko i Carbo, ale Białko i Carbo nie potrzebuję przy diecie, a BCAA biorę od początku przygody z siłownią :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MUTANT MASS, SHOCK THERAPY, STORM, DEXTREX( olimp )- DAWKOWANIE

Następny temat

JAKIE SUPLEMENTY

WHEY premium