SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobra dieta, a problemy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11864
Siemka mam pytanko odnośnie diety,a mianowicie co według was może powodować wzdęcia/ bóle brzucha. Poniżej dieta z przykładowego dnia, dodam, że codziennie rano biorę: Olimp - Gold Omega 3 sport edition, witaminę C, magnez.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
zależy co na Ciebie akurat działa wzdymająco,ale jeśli miałbym podejrzewać to mogą to być:
-płatki owsiane,jajka,chleb żytni,kapusta kwaszona,jabłka,brokuły

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2013-02-19 21:44:33

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Że tak podpytam, jak Ci się sprawdza białko z SFD Protein Plus V2 w połaczeniu z owsianką? Dobrze się rozpuszcza? Jak ze smakiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
u mnie sprawdza się bdb-rozpuszcza się dobrze,smak również przyzwoity

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11864
Ja mam smak orzechowy, rozpuszcza się nawet, nie ma rewelacji bo piana jest ogromna czy to z mlekiem czy to z wodą, nawet jeżeli nie mieszasz jakoś energicznie, nie wiem czy tak ma być ale może to akurat od smaku orzecha, ale jak się pije to taki jakby "muł" się czuło, proch jakiś albo coś Tak to jest ok nawet, za tą cenę. Nie próbowałem innych smaków.

Co do wzdęć to macie jakieś propozycje co robić? Wydaje mi się, że źle nie mnie z tych wymienionych rzeczy nie dział: chleb raczej jest w porządku(pieczony przez mamę z:mąki żytniej razowej typ2000, mąki pełnoziarnistej Lubella + do tego po 20g: siemię lniane, słonecznik, pestki dyni, sezam)
Wyłączę z diety na ten tydzień całkowicie kapustę, jabłka.
Zobaczę jak się będę czuł po np. omlecie z: 3 jaj, 50g płatków owsianych, 10/20g wiórki kokosowe + 30g białka.

Zmieniony przez - vegetto1994 w dniu 2013-02-20 07:25:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
ok jak nie pomoże to następnie bym wykluczył jaja,a potem owsiane

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2322
Kapucha masakruje kichy nieziemsko, zdecydowanie zacząłbym od eliminacji tego.
Te płatki owsiane jak przygotowujesz przed spożyciem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11864
Płatki zalewane wrzątkiem i są miękkie po odlaniu tej małej ilości wody. Z kapuchy zrezygnuje na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
ile czekasz po zalaniu ich wrzątkiem? Możesz spróbować przygotować je wieczorem na rano

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryż a tkanka tłuszczowa

Następny temat

Proszę o dietę by dobić wagi 92kg

WHEY premium